Aralık ayında gebelik düşünen arkadaşlar

Stres yapma, Hayırlısını dileyelim.. Göğüs uclarına dikkat et onlarda büyüme ve acı varmı ?

gögüs uclarında büyüme varmı onu farketmedim ama hassasiyet varr dokununca filan sızlıyorrr bilmiyorum hayırlısı gecen ay 4 nde regl olmuşdum bu ay da 5 ine kadar beklemeyı dusunuyorum olmazsa test yapcammm 5nde bakalımm hakkımızda hayılrıssı inşallah

gögüs uclarında büyüme varmı onu farketmedim ama hassasiyet varr dokununca filan sızlıyorrr bilmiyorum hayırlısı gecen ay 4 nde regl olmuşdum bu ay da 5 ine kadar beklemeyı dusunuyorum olmazsa test yapcammm 5nde bakalımm hakkımızda hayılrıssı inşallah

evet bekle biraz sabır :KK66:

Kızlar meraba..bu ay göğüs ucunda sızlamayı belirgin şekilde hissettim.iştah açıklığı ve miğde bulantısıda.miğde bulantısına pek takılmadım çünkü genelde psikolojik bulanıyor.ayrıcada adetime son 5 gün kala ovulasyon testinde kopkoyu çift çizgi çıkmıştı.çok heveslendim ama olmadı.hatta adetim gününden önce geldi.artık hiç bir belirtiye hiç birşeye heveslenmicem.ovulasyon testlerinide attım çöpe.hiç birşey ummadan beklicem....hayırlısı...

Nerdesiniz kızlar.. Benim işlerim çok yoğun bu hafta ancak vakit buldum baktım kimsecikler yok.. Herkes iyidir umarım..

slm arkadaşlar bende katılmak istiyorum aranıza aralık sonunda adetim gelmez de bende inş. hamiş kalırım.adetlerim düzensiz olduğundan tam bir tarih veremiyorum.rabbim hepimize hayırlısıyla bu ay nasip etsin:KK16:

slm kızlar nasılsınız nasıl gidiyor ?ben adet olduğum için aralık sonunu bekleyeceğim artık ve çok heves yok artık. gün saymak kendimi dinlemek yok .eşimde etkileniyor anladım kendimi fazla kaptırdım sonrada üzülüyorum olmuyor böle rahat olacağız allahın izniyle ne zaman hayırlıysa o zaman bebeğim gelecek bana inşallah :KK34::nazar:

burchecan nerdesin tatlım sen yazsana ne zaman adet oldun

Ben 12 Kasımda adet oldum cnm şimdi tahmini yumurtlamadan sayarsam 11 inde adet olmam gerekiyor yani tam 1 haftam var daha bekliyorum öyle ama bu sefer fazla takmıyorum kafama olmazsada hayırlısı modundayım

Ben 12 Kasımda adet oldum cnm şimdi tahmini yumurtlamadan sayarsam 11 inde adet olmam gerekiyor yani tam 1 haftam var daha bekliyorum öyle ama bu sefer fazla takmıyorum kafama olmazsada hayırlısı modundayım

canım benim hayırlısı olsun inşallah :nazar:benimde aralık sonu artık

slm kızlar benim bat 4 aralıkdı ancak henüz gele giden yokkk bugunu kurtardık sayılırrr ama genede cok sabır lazımm hafta sonuna kadar bekleyebılrısemm dayabılırsem dayancamm ee tabı olmazsamm hayırlısı siz ne alemdesınız batı bu hafta olanlrdan olan varmı acaba ???

slm kızlar benim bat 4 aralıkdı ancak henüz gele giden yokkk bugunu kurtardık sayılırrr ama genede cok sabır lazımm hafta sonuna kadar bekleyebılrısemm dayabılırsem dayancamm ee tabı olmazsamm hayırlısı siz ne alemdesınız batı bu hafta olanlrdan olan varmı acaba ???

inşallah gelmez hamilesindir umarım benim bat yarın ama 2'sinde test yaptım negatifti bakalım artık hayırlısı

Gunaydın kızlar Aralık ayının içindeyiz.. Adet olan arkadaşlar üzülmeyecek gelecek aya çalışmalara devam, Hamileliği kesinleşen arkadaşları da tebrik edeceiğiz.. Birbirimize destek olucaz.. Hadi bakalım hakkımızda hayırlısı..

inşallah gelmez hamilesindir umarım benim bat yarın ama 2'sinde test yaptım negatifti bakalım artık hayırlısı
canım keşke erkenden yapmasaydınn ben busefer gecmesını beklemeyı bırak 1 hafta filan dayanmayı düşünüyorumm dayanma rekorumu kıracagım test yapmamak için inşallah adet olmazsında hayırlısıyla hamıle oldugunu duyarız
oldum tatlım ben bat 3 -4 aralıktı ama ben 29 unda gördüm lekeyi ve dünde kırmızılar geldi valla bıııkkkttııım b:KK15:u leke olayından iki aydır ya

ya canımm hakkında hayırlısı olsun inşallah bi dahaki aya artık çalışmalara tam gaz devamm m ... yeni yılda supriz haber olur sana inşş

Gunaydın kızlar Aralık ayının içindeyiz.. Adet olan arkadaşlar üzülmeyecek gelecek aya çalışmalara devam, Hamileliği kesinleşen arkadaşları da tebrik edeceiğiz.. Birbirimize destek olucaz.. Hadi bakalım hakkımızda hayırlısı..

günaydınn bu arada kızlar bende hala gelne gidennn yokk :KK52::KK52: ama patlamaya hazır bir şekilde sancılar var kasıklarımda

merhaba hanımlar
BAT 31 ekim..adetlerim bazen 28 günde bir bazen 35 günde bir olur
bu sabah kalktım kahvaltı hazırlıyordum,birden kasıklarıma karnımın alt tarafına bir ağrı girdi.iki büklüm oldum resmen dogrulamadım.kasıklarımı tutarak yürüdüm.yaklasık yarım saat sürdü
daha önce hiç boyle bir ağrı yasamadım.
boyle bi sey yasayan var mı sizce ne olabilir?

hanımlar batım bugündü gelen giden olmayınca ve içimdeki bir hisle tekrar test yaptım ve pozitif!! sonra kan verdim onda da çıktı.iki ay önce ilkini kaybetmiştim inşallah bu sefer sorun çıkmaz. darısı sizlerin ve tüm isteyenlerin başına.

hanımlar batım bugündü gelen giden olmayınca ve içimdeki bir hisle tekrar test yaptım ve pozitif!! sonra kan verdim onda da çıktı.iki ay önce ilkini kaybetmiştim inşallah bu sefer sorun çıkmaz. darısı sizlerin ve tüm isteyenlerin başına.

hayırlı olsunn canımm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah bende bu sabah regl oldum aslında bu aydan cok umutluydun hakkımızda hayırlısı olsun

X