Aralık ayında gebelik düşünen arkadaşlar

egumus

Umudumsun
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
670
40
Doktorumun verdiği izinle Aralık ayında hamileliği planlıyorum, şuan adet dönemim bitsin çalışmalara başlayacağım.. Hakkımızda hayırlısını versin rabbim. Planlı düzenli çalışmaların hep sonuç aldığını gördüm..

ARALIK BEKLENMEYEN ADET GÜNLERİ

tilsim7888 4 Aralık

chileck35 5 Aralık

MERVENURRRR 8 Aralık

lavinia1688 4-9 Aralık (Gelecek aya inşallah )

kevok08 11 Aralık

burchecan 12 Aralık

egumus 20 Aralık

mrvb 20 Aralık

nisanbu 20 Aralık

iden Aralık sonu

Son düzenleme:
Her ne kadar aralıktan pek ümidim olmasada bende aranıza katılıyımmm
BAT büyük ihtimal 12 Aralık
Büyük ihtimal diyorum çünkü geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay regl tarihim ileri atabilir.
bu 4. denemem olucak geçen ay mantar ve enfeksiyon tedavisi gördümm
İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız

Canım genelde mantar ve enfeksiyon tedavisi yaptıranlar temiz bir rahme kavuştuğu için çok çabuk gebe kalabiliyor.. Neden olmasın.. şu ara yumurtlama dönemin olsa gerek iyi degerlendir lütfen gün aşırı

Canım genelde mantar ve enfeksiyon tedavisi yaptıranlar temiz bir rahme kavuştuğu için çok çabuk gebe kalabiliyor.. Neden olmasın.. şu ara yumurtlama dönemin olsa gerek iyi degerlendir lütfen gün aşırı

İnşallah canım beklemedeyiz bakalım :) Adet bittiğinden beri gün aşırı çalışıyoruz bakalım adete kadar çalışmaya devam

mesaj tekrarı yapmışımmm :)

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım topiğin 6 aydır o topic senin bu topic benim yok bu uğurlu falan derken yazmadığım topic kalmadı senin topiğin son olur umarım diyorum :))) şu anda hastayım 20 Aralık bat tarihim :)))

Selam kızlar.... İnşallah aralık sonu diyorum bende ...

Canım sen niye doktor izni aldın. bii operasyon falanmı geçirdin... bende önümüzdeki hafta ( İnşallah adet olabilirsem bi :) ) laporoskopi ve histereskopi olucam ondan sonra doktor korun dicekmi bilmiyorum peşinden çalışmalara başlıycaz inşallah... merak ettim sende de böyle bi durummu var diye?

Hoşgeldiniz arkadaşlar, ben çok ısrarlıyım bu ay.. Ya olacak ya olacak :)

Canım ben Çölyaklıyım.. Yani tahıl ürünleri ve bunlarla yapılan hiçbir gıdayı alamıyorum.. Bu nedenle dr 3 ay yok demişti, şimdi izin çıktı :) Rabbim de ol derse dünyanın en mutlusu olacağım.

anladım canım.. allahım gönlüne göre versin.inşallah sağlıklı sıhhatli olursunuz bebeğin ve sen ..

anladım canım.. allahım gönlüne göre versin.inşallah sağlıklı sıhhatli olursunuz bebeğin ve sen ..

Amin canım.. Pozitif olup stres yapmıycaz.. Stres gebelik düşmanı gün saymalar ve yok.. Rahat olucaz kendimizi de şartlandırmıycaz.. görevimizi yapıp bekleyeceğiz.. Ama tüm arkadaşlara tavsiyelerim var. Doktora gidin hormon tahlillerinizi yaptırın.. Folik asit almaya başlayın, yediklerinize dikkat edin vitamin ağırlıklı beslenin.. Ben öyle yapacağım :) Gerisini rabbim bilir artık..

Hoşgeldiniz arkadaşlar, ben çok ısrarlıyım bu ay.. Ya olacak ya olacak :)

ayyyy ne güzel sen iddalı başladın süpersin :) bende bu ay stressiz olacağım diyorum bakalım ne kadar başarılı olacağım bekleyecez ve göreceğiz.

selamlar bayanlar
bende aralıkta istiyorum eşimde istiyor fakat kan değerlerim yükselmeden olmaz diyor.kan oranım 95 şşu an ben pekmez üzüm kuru dut ve captafer adlı ilaca resmen saldırmış durumdayım.bu kan oranında hamile kalmak risklimidir acaba?

Hayır canım aksine gebelik düşünülen dönemde hem eşin hem de kendin için bol vitaminli şeyler yemek gerekiyormuş..

ayyyy ne güzel sen iddalı başladın süpersin :) bende bu ay stressiz olacağım diyorum bakalım ne kadar başarılı olacağım bekleyecez ve göreceğiz.

Forumda gebe kalanların bölümlerini okuyunca insan stres yapmadan duramıyor.. Ama dikkat edeceğiz birbirimize destek olacağız.. Bu ay olmasa da kararlıyız istiyoruz en önemlisi bu rahat olcaz..

bizde bu ay her akşam iki avuç fındık,iki avuç badem,bi avuçta çekirdekli siyah üzüm yiyoruz bi de birer kaşık bal vitamin olsun :)

Hayır canım aksine gebelik düşünülen dönemde hem eşin hem de kendin için bol vitaminli şeyler yemek gerekiyormuş..

hayır hayır onu demek istemedim.kan oranım anemiye giriyor biliyorsunuz bayanlarda normal sınır 12 bende 9.5 bu yüzden eşim olamaz diyorda eğer bana sıkıntı vermeyecek bir orandaysa eminim eşimde kabul eder.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yyokmu?

kızlar inşallah hepiniz aralıkta mucizenize kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…