Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ya ebrucumm bendede adetten sonra oldu öyle,erken yumurtlamaya başlıyosun bence,,,değerlendirinn canımm,,çalışmalara başlayınn

esra gecmisi okumadim ben ama sen cok merak etmistim. iyi misin? ne dedi doktor?

devam bence.şu yumurta denen meretin ne zaman çatlayacağı belli olmaz.cengaver spermler boş bırakmasın o çatlağııı

Herkese iyi aksamlarrrç Esra cevap yazmadi da sizlere sorayim dedim. Nasilmis Esra, doktor ne demiiis?

Kızlarrrrrrr
Ben bu sefer kaçıyorummmmmm
Kendinize iyi bakın Hoşça kalınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:80::80::80::80:
özletme kendinnniiiiiiiii:79:
esra gecmisi okumadim ben ama sen cok merak etmistim. iyi misin? ne dedi doktor?
iyiymiş tatlım, kayınvalidesine gitmişler o yüzden girememiş.

:)))) hay sen çok yaşa emiii,,,çok güldümmm
hep gülsün yüzün canım benim
Herkese iyi aksamlarrrç Esra cevap yazmadi da sizlere sorayim dedim. Nasilmis Esra, doktor ne demiiis?

sen nasılsın? yok öyle nevresim falan geçirmek bir daha,yorma kendini.

Herkese Selam verdim
boşta kaldı salladığım elim.
kırılırım ama şimdi size,
merhaba demezseniz hemen bene

:80::80::80::80:
özletme kendinnniiiiiiiii:79:
iyiymiş tatlım, kayınvalidesine gitmişler o yüzden girememiş.

sen nasılsın? yok öyle nevresim falan geçirmek bir daha,yorma kendini.

Ay cok sevindim bir seyinin olmamasina. nevresim gecirmedim canim merak etme o ise hiiic kalkismam zaten. Sen nasilsin? benim belim ve migdem cok agriyo sende de varmi boyle sikayetler?

Ay cok sevindim bir seyinin olmamasina. nevresim gecirmedim canim merak etme o ise hiiic kalkismam zaten. Sen nasilsin? benim belim ve migdem cok agriyo sende de varmi boyle sikayetler?

bel ağrım var da o haftalara göre azaldı sanki.midem yanıyor ve iki gündür bir önceki ginden kalma yemeği yiyemiyorumiçim almıyor ya.oysa çalıştığım için,evlendim evleneli bir gece önceden yaparım hep,yoksa yetişmiyor o saatten sonra.dün taze taze makarna yedim,önceki günden yemeğim kaldı.bugün makarnanın kalanı ve dün yaptığım yemek vardı o da kaldı.şimdi dışardan söyledim.inşallah yerim.çok açım yayiyemiyorum.inşallah sen yaşamazsın bunu.

neyyyysssseeeee kizlar buranin havasi kacti

bende kaciyorumm
hepinizi öptmm
görüsürüzzz:79::79::79:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…