Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

turlikçimmde 26 yaşındaymışşş,,,benden 1 yaş büyükkmüşş,,,:26::KK33:

benim ablamla annemin arasinda 17 yas var benimle 21... dedigin gibi arkadas gibiyiz her gün telde konusmassak yapamiyoruz sabahtan aksama kadar telefon elimizden düsmüyor... ahh keske bide yakin olsakk:KK59:

ah canım ya aynen bende konuşmadan edemem keşke bizde yakın olsaydık yaaaa aman özlemim depreşti şimdik:KK58:

sorma yaaa daha 11 yasindayim

ebru alındınmı yoksa kız...ben 26 yı eylül de bitirdim 27 oldum.burda her şehirden her yaştan arkadaşlıkların kurulması aynı amaç için bir arada olunması hoşuma gidiyor...
kızdırdıysam seni özür dilerim canım...

ebru alındınmı yoksa kız...ben 26 yı eylül de bitirdim 27 oldum.burda her şehirden her yaştan arkadaşlıkların kurulması aynı amaç için bir arada olunması hoşuma gidiyor...

:KK52: yok canim yaa ne kizdirmasiii ben sadece kendimi daha 11 yasinda gibi hissediyorum...:KK53:
yoksa dedigin gibi benimde hosuma gidiyor:KK1:

5. günümm normade de 5 gun suruyo ama 3 gunde tek tük damla damla olurdu ilk 2 gun yogun olurdu ama bu sefer hala yogunn anlamadım valla belkı yarın bıter:44::44:

benime 2 gün yoğun diiğer günler az az 6 günde biter,,,çok ağır şeyler mi kaldırın,yoruldun mu temizlik filan,oda etkiliyo çünküü,sen şimdi neye karar verdin,bebiş çalışmalarına devammı ,yoksa beklicen mii tatlımm:26::KK6:

buarada zaten herkezin sen daha cok kücüksün bu yasta niye evlendin demelerine alistim.. sorun yok yaniii:KK34::KK34::KK34::KK34:

valla canım hemen başla,ben hemen başladım,,,öyle gün aşrıyı filan dikkate almaım,hergün de çalışmış olabilirimmm,,,:KK69::KK17::kk77::78:
vallahi canım bende öyle düşünüyorum ama benim koca bebek hasta yaaaa aman ben yine bebiş yapamicam bu ay galiba:KK22:ama hasta masta dinlemem banane işte banane:78::kk77:

:KK56::KK56::KK56:olur canım:KK60::KK60:

kızlar kocişim geldi,bi yemek yiyip geliyorum,kimse bir yere ayrılmasınn

benime 2 gün yoğun diiğer günler az az 6 günde biter,,,çok ağır şeyler mi kaldırın,yoruldun mu temizlik filan,oda etkiliyo çünküü,sen şimdi neye karar verdin,bebiş çalışmalarına devammı ,yoksa beklicen mii tatlımm:26::KK6:

yok canım hiç bisey kaldırmadım,, valla devammm kararı aldımm bu ayda denıycem olmazsa şubatta olucam tedavımı sonucta acill bişey değill bakalım hayırlısı:nazar::nazar: yarın kocişimede keçiboynuzu alıcamm yesın bol bol:KK1::KK1:

buarada zaten herkezin sen daha cok kücüksün bu yasta niye evlendin demelerine alistim.. sorun yok yaniii:KK34::KK34::KK34::KK34:

ben o diyenlere katılmıyorum canım...ben 24 yaşımda evlendim ama keşke daha önce evlenseydim.üniv.bitsin diye bekledim şimdi olsa daha erken evlenir genç anne olurdum...çıtır anne:KK66::KK66::KK66:

X