Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bel ağrım var da o haftalara göre azaldı sanki.midem yanıyor ve iki gündür bir önceki ginden kalma yemeği yiyemiyorum:KK53:içim almıyor ya.oysa çalıştığım için,evlendim evleneli bir gece önceden yaparım hep,yoksa yetişmiyor o saatten sonra.dün taze taze makarna yedim,önceki günden yemeğim kaldı.bugün makarnanın kalanı ve dün yaptığım yemek vardı o da kaldı.şimdi dışardan söyledim.inşallah yerim.çok açım ya:KK53:yiyemiyorum.inşallah sen yaşamazsın bunu.

Bende hic oyle tiksinme, koku gelmesi, bulantı falan olmadı şidiye kadar, işallah senin de dedigin gibi bundan sonra da olmaz. Seninki de geçse iyi olur çünkü mecburen ben de bir gün önceden yapıyorum yoksa çok zor oluyo, gecenin bir körü yemek yemiş oluyosun aynı gün yaparsann, inşallah geçer

Hosbulduuum cınım, nasılsın?

ben iyiyim de senin şikayetler başlamışşş,,,ayy inşlhh ilk aylarınız güzel geçer yaa,,,benim halamın kızı sürekli kusuyoduu,,,ablam hiç sorun yaşamadı,bünyeye göre değişiyor demekki,,,:KK8::KK76:

ben iyiyim de senin şikayetler başlamışşş,,,ayy inşlhh ilk aylarınız güzel geçer yaa,,,benim halamın kızı sürekli kusuyoduu,,,ablam hiç sorun yaşamadı,bünyeye göre değişiyor demekki,,,:KK8::KK76:

Aslinda belimive migdemin agrisi disinda oyle ogurme kusma falan yok Allahtan. aslinda su anda baslamis olmasi gerekirdi ama olmicak heralde bende bulanti tiksinti falan. bakalim hayirlisi

hadi afiyet olsun, bebegine yarasın inşallah

ben bugün yemek yiyemeyeceğim herhalde. canını çektirmemek adına demeyeyim dedim de, pide söylemiştim,geldi.paketin içinden en sevmediğim pide çıktı.sipariş karışmış.zaten iki saatte gelmişti of yaaa:KK59:böyle mıymıy olmayı sevmiyorum hiç.ben allah ne verdiyse yerim normalde,bir şey olmasa salçalı ekmek yeter bana.ama bugün öğğğğğğ

ben bugün yemek yiyemeyeceğim herhalde. canını çektirmemek adına demeyeyim dedim de, pide söylemiştim,geldi.paketin içinden en sevmediğim pide çıktı.sipariş karışmış.zaten iki saatte gelmişti of yaaa:KK59:böyle mıymıy olmayı sevmiyorum hiç.ben allah ne verdiyse yerim normalde,bir şey olmasa salçalı ekmek yeter bana.ama bugün öğğğğğğ

biraz peynir ekmek atıştır en azından ya, aç kalma

Aslinda belimive migdemin agrisi disinda oyle ogurme kusma falan yok Allahtan. aslinda su anda baslamis olmasi gerekirdi ama olmicak heralde bende bulanti tiksinti falan. bakalim hayirlisi

hadi inşlhh olmaz sende ve sedada,,,kusma olmasında bel ve mide ağrısı normal ama,inşlh uzun sürmezz:KK68:

ya ben zaten baştan beri öğürüp duruyorum her şeye.şimdi de iyice uyuzum:KK43:hiç sevmiyorum mızmızlanmayı hele yemek konusunda.bu kızları benim muhabbet mi kaçırdı ya.mide bulantısı derken midelerini bulandırdık herhalde:KK59::KK59::KK43:

ya ben zaten baştan beri öğürüp duruyorum her şeye.şimdi de iyice uyuzum:KK43:hiç sevmiyorum mızmızlanmayı hele yemek konusunda.bu kızları benim muhabbet mi kaçırdı ya.mide bulantısı derken midelerini bulandırdık herhalde:KK59::KK59::KK43:

kimse yok ki sohbet etsinler, benim migdemi bulandirmadin merak etme.

canım ya:KK71::KK71:sağ ol.bugün çok romantiğim ben galiba

baslik acmislar yeni hamile kalanlar için diye, basligi acan kizin reglden 1 hafta sonra bhcg'si 38 cikmis. cok dusuk degil mi? bana cok dusuk geldi, cokda heveslenmis insallah yukselir degeri yaaa.

baslik acmislar yeni hamile kalanlar için diye, basligi acan kizin reglden 1 hafta sonra bhcg'si 38 cikmis. cok dusuk degil mi? bana cok dusuk geldi, cokda heveslenmis insallah yukselir degeri yaaa.

ces1234 arkadaşım sanada slm ederim.kızlar bişe sorcam,cevaplarmısınız:KK52:

Ben de burdayim valla. Ben seni merak ediyorum,, merakla kantesti yaptırmanı bekliyorum bilesin.

canım bende sana mrb diektim şimdi,tatlım ben kan testi artık p.tesi veya salı yaptırcamda,bugün yine test aldım.bir iki saat bekledikten sonra yine gölge şeklinde ama dünkünden biraz daha belli çizgi çıktı.ama bu kadar uzun sürede de kesin olurmu bilmiyorum.testte 10 dk dan sonrakiler geçersizdir yazıyor ya ondan işte ne bilim bekliyorum işte.

X