Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

buarada zaten herkezin sen daha cok kücüksün bu yasta niye evlendin demelerine alistim.. sorun yok yaniii

O diyenlere neymiş
Valla ben de çok sinir oluyordum ben de 22 yaşında evlendim.herkes diyordu acelen ne?
Benim cevap kısa ve net
SİZE NE

Son düzenleme:
aaaaaaaa herkese ne canım ne güzel işte erken yaşta anniş olacaksın inşallah oh missssss:92:

inşşşş cnm yaa... gerci gittikce umutlarimda tükeniyo ama yinede Allahtan umudumu yitirmek istemiyorum
bu arada ben 1er gün arayla iliskiye gircem bu ay
yani yumurtlama günüme kadarrr

bende 22 yasımda evlendımm ohhh iyi yaptımm canıma değsin bide anne olabılsem daha ne isterim rabbimdenn

offf kızlar kocam halıya turşu döktü ben kaçar ayyyyyyyy delierecem bennnnnnn grş sonra

O diyenlere neymiş
Valla ben de çok sinir oluyordum ben de 22 yaşında evlendim.herkes diyordu acelen ne?
Benim cevap kısa ve net
SİZE NE

valla aynen katılıyorum canım...yaş falan bahane herşey kader kısmet...sana erken demişler benim babaannem üniversiteye başladığım yıl evde kaldığımı ilan etmişti biledurmadan kenara çekip sen oku oku evde kaldın haberin yok derdi...evlendim de rahatladı...şimdi de kardeşime taktı kafayı

inşşşş cnm yaa... gerci gittikce umutlarimda tükeniyo ama yinede Allahtan umudumu yitirmek istemiyorum
bu arada ben 1er gün arayla iliskiye gircem bu ay
yani yumurtlama günüme kadarrr

Umutsuzluk yokkk
Bak canım ben ilk denememde gün aşırı ilişki falan bilmiyordum.Her gün bum bum bummmmmmmmm
Kimyasal da olsa bi şeyler tutturduk.Bu ay gün aşırı olunca bi şey yakalayamadık .Ben bu ayda her gün bum bum bummmmmmm

Aynı benim babanem
Benim ablam daha evlenmedi 25 yaşında vay haline diyorum kızın bazne

aaaaaaaa herkese ne canım ne güzel işte erken yaşta anniş olacaksın inşallah oh missssss:92:

ben o diyenlere katılmıyorum canım...ben 24 yaşımda evlendim ama keşke daha önce evlenseydim.üniv.bitsin diye bekledim şimdi olsa daha erken evlenir genç anne olurdum...çıtır anne

O diyenlere neymiş
Benim cevap kısa ve net
SİZE NE

ya ben de hep öyle diyenlere ,,cok asik oldum o yüzden evlenicemmm,, diyordum

ya canim söyle bisey var bizde...:26:
biz adetim bittikten bi kac gün sonra yumurtlama günümden 1-2 gün gecene kadar hergün iliskiye giriyorduk ama ondan sonra okadar yoruluyodukki bidaha adetimin bitimine kadar iliskiye girmiyorduk...
ondan sonrada iliski sirasinda cok agrili geciyordu bende
o yüzden bundan sonra yumurtlama günüme kadar 1 gün arayla ondan sonra haftada 2 kez falan iliski olur diye düsündüm kendi kendime belki bundan sonra daha iyi olur ne bilimm...:26:

aynen ya bugün 6.gün bitti yani kızlar şimdik ben buuum bummmlara ne zaman başlayayım?:78:
hemmmeeeennnnn

bence de:)

buarada zaten herkezin sen daha cok kücüksün bu yasta niye evlendin demelerine alistim.. sorun yok yaniii

uyuz oluyorum.millet kafa dengini bulmuş sevmiş evlenmiş tasası teyzelere düşüyor. yurdum eyzesi her b.ka maydonozbir de hayatını yaşa lafı var,neyse hayat yaşamak.sanki bekarken o bar senin bu bar benim geziyorduk.ulen herkesin hayat yaşama anlayışı farklı.belki iz kocamızın dibinde mutluyuz.ben 27 yaşımdaydım neredeyse evlenirken,bana bile 30'u bkle acelen ne dediler

bisey sorcam.. ya biliyorum cok soruyorum ama...

benim rahmimde sanki bi kipirti var

biseyler dürtüklüyo gibi icimde
bu ne olabilirkii

Hımmm anladım canım
Ben de yumurtlama akıntısı gelene kadar gün aşırı daha yumurtlama gününe kadar her gün bir de yumurtlamanın ertesi günü
İnşallah istediğin gibi olur da hamiş kalırsın bu ay
Bu arada ben 165 tane okudum bu gece bitiririm duayı canım

ya kızlarr ben dün yumurtladım demiştim ya,,,bugünde sancım var ama azz,,,devam edeyim mii,napayım

aynen yaaa dedigin gibi sanki bar disko party bilmem nelere gittikte hayatini yasa diyolar ya ben hayatin tadina eşimi taniyinca vardim bide hakkatende onlara ne anlamiyorum
kendi kizlari evde kalinca benimde evlenmemi istemiorlar herhalde... hayrett bisii yaa

Canım o kadar haklısın ki evlendim şimdi de hayatını yaşa demeler başladı.İnan o kadar çok baskı vardı ki bebek düşündüğümüzü söylemeye çekiniyordum.Sonra dedim kızım millete ne?Artık hayatını yaşa diyenlere takılmıyorum.Gezip tozamazmışız.Valla öyle de bi gezerim ki sanki her gün orda burdayız.Sene de bir tatile gideriz ona da rahatlıkla 3 kişi gidebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…