Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım bende sana mrb diektim şimdi,tatlım ben kan testi artık p.tesi veya salı yaptırcamda,bugün yine test aldım.bir iki saat bekledikten sonra yine gölge şeklinde ama dünkünden biraz daha belli çizgi çıktı.ama bu kadar uzun sürede de kesin olurmu bilmiyorum.testte 10 dk dan sonrakiler geçersizdir yazıyor ya ondan işte ne bilim bekliyorum işte.

sen yine de kan testi yaptır bence, en azından olup olmadığını bilirsin, ona göre de saglik onlemlerini alirsin.

iyi aksamlar kızlarrrr.meme ucum çok kasınıyooo.

sen yine de kan testi yaptır bence, en azından olup olmadığını bilirsin, ona göre de saglik onlemlerini alirsin.

öyle canım allah hayırlısını versin ne diyeyim.Diğer başlıklara falan bakcam şimdi bu konuyla ilgili bir yazı falan varmı.çok öptm.

baslik acmislar yeni hamile kalanlar için diye, basligi acan kizin reglden 1 hafta sonra bhcg'si 38 cikmis. cok dusuk degil mi? bana cok dusuk geldi, cokda heveslenmis insallah yukselir degeri yaaa.
inşallah geç döllenmedir.önemli olan ilk kaç çıktığı değil iki günde bir artıp artmadığı gerçi.kıyamam ya.

slm arkadaşlar ne var ne yok ,gerçi sadece sedayı görüyorum şuan ama.nasılsın sedacım

canım iyiyim. bak 10 dk hikaye,ben 1 saatte gördüüüümmm.p.tesi kan ver ne olur

[turlik kuşuuuum hoş geldin:KK71:
yaw cildin çok kurumuş olabilir mi?o yüzden mi kaşınıyor ki?kaşıntı bende de var ama benim cildim aşırı kuru.

[turlik kuşuuuum hoş geldin:KK71:
yaw cildin çok kurumuş olabilir mi?o yüzden mi kaşınıyor ki?kaşıntı bende de var ama benim cildim aşırı kuru.

olabilir valaaa.ilk defa kasındıgı için tuhafıma gitti.

ben geldimm...
bu gece bi gerginim valla:KK47:sabahtan beri başım ağrıyo,çatlıcak mübarek gözlerimi açamıyorum...bu yetmezmiş gibi bi be net bağlantısı kopup duruyoooo....çok sinirliyim,çok gerginim ve bu manyamış halimin acısını çıkartmak için 8 gözle kocacişi bekliyorum...:KK47::KK47::KK47:

ben geldimm...
bu gece bi gerginim valla:KK47:sabahtan beri başım ağrıyo,çatlıcak mübarek gözlerimi açamıyorum...bu yetmezmiş gibi bi be net bağlantısı kopup duruyoooo....çok sinirliyim,çok gerginim ve bu manyamış halimin acısını çıkartmak için 8 gözle kocacişi bekliyorum... :KK47::KK47::KK47:

ben geldimm...
bu gece bi gerginim valla:KK47:sabahtan beri başım ağrıyo,çatlıcak mübarek gözlerimi açamıyorum...bu yetmezmiş gibi bi be net bağlantısı kopup duruyoooo....çok sinirliyim,çok gerginim ve bu manyamış halimin acısını çıkartmak için 8 gözle kocacişi bekliyorum... :KK47::KK47::KK47:

hoşgeldin Turlik kuşuuuuuuuuuu, kocana yazik degil mi yahu, adam isten gelcek yorgun argin

burdayon Sedacim. forumda basliklara goz atiyorum isime yaricak bisi olurmu diye. Sen ailene ne zaman soliceksin, soyledin de ben mi kacirdim yoksam
?

beni anladı onlar zaten,ilk günlerde öğürmeye başlayınca...biliyor çekirdek aile.annem vefat etti benim çok uzun zaman önce.şimdi şu mızmız halimle ona nazlanabilseydim keşke...eşimin de anne babası biliyor sadece.bir de sizler:KK52::KK52:

beni anladı onlar zaten,ilk günlerde öğürmeye başlayınca...biliyor çekirdek aile.annem vefat etti benim çok uzun zaman önce.şimdi şu mızmız halimle ona nazlanabilseydim keşke...eşimin de anne babası biliyor sadece.bir de sizler:KK52::KK52:

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. biz kimseye soleyemiyoruz korkudan yine aynı şeyler olur mu diye. çarşamba keseyi gorursek solicez glb.

:KK60::KK60::KK60::KK60:deli kuşşş kurmuş kendini adama hepsi bahane yazık okuyacak canına:KK60::KK60::KK60:

nasıl kurmayayım seda yaaaa...
tutmuş yılbaşında annemlere gidelim diyo...ailesi ve benim ailem bizimle aynı şehirde yaşamıyo...fazla da uzak değil 3 saat ama ben gitmek istemiyorum...bu 3.yılbaşımız olucak ilk 2 si berbattı ama ben bu yıl başbaşa olmak istiyorum...çok şey mi bu...taaaaaa günler öncesinde tutturdu gidelim diye.oturdum üşenmeden saatlerce açıklama yaptım gerekçelerimi saydım ama adam nuh diyo peygamber demiyo...hafta içi pek takmadım iş güç unuttum gitti ama bugün bütün gün evde yine aklıma geldi ve delirdim...

gitmek istemiyorum yaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52:

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. biz kimseye soleyemiyoruz korkudan yine aynı şeyler olur mu diye. çarşamba keseyi gorursek solicez glb.
tabii, zaten biz de gördükten sonra dedik.yoksa kötü oluyor.inşallah hayırlısıyla tamamlarız bu defa.
nasıl kurmayayım seda yaaaa...
tutmuş yılbaşında annemlere gidelim diyo...ailesi ve benim ailem bizimle aynı şehirde yaşamıyo...fazla da uzak değil 3 saat ama ben gitmek istemiyorum...bu 3.yılbaşımız olucak ilk 2 si berbattı ama ben bu yıl başbaşa olmak istiyorum...çok şey mi bu...taaaaaa günler öncesinde tutturdu gidelim diye.oturdum üşenmeden saatlerce açıklama yaptım gerekçelerimi saydım ama adam nuh diyo peygamber demiyo...hafta içi pek takmadım iş güç unuttum gitti ama bugün bütün gün evde yine aklıma geldi ve delirdim...

gitmek istemiyorum yaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52:

oyyy hak etmiş oooo! valla ben de evde seviyorum öyle günleri.kalabalık boğuyor beni.hiçbir yerde rahat edemiyorum.accık işve cilve yap,mantıklı açıklaanlamaz erkek milleti:KK53:

X