Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım benim kanmalarım 3,4 gündür vardı ama damla damla ve açık pembeydi.şimdi yani bugün öğlene doğru gelen normal adet rengi ve çok geliyo.normal adet atrihimde 15inde bekliyodum

cnm dr lar adet renginden farklı oldgunu söluyorlar.istersen bitince yada bitmeden bidaha test yap.için rahat etsin

Tamamdır aynı şeyi ben de yapıyorum. bana da migren için su iç dediler. 2 gun içiyorum sonra unutuyorum. ama artık daha guzel bir sebebim var unutmam heraldeee.

Teşekkür ediyorum canım açıklanman için , bende sabırla bekliyorum bu ilk denememiz
adetten önceki gün korunmayı bıraktık yaklaşık 1 aydır korunmuyoruz

Hayırlı olsun bu arada unutmuşum

Teşekkür ediyorum canım açıklanman için , bende sabırla bekliyorum bu ilk denememiz
adetten önceki gün korunmayı bıraktık yaklaşık 1 aydır korunmuyoruz

Hayırlı olsun bu arada unutmuşum

tşk cnm.umarım hersey dilediğin gibi olur.

koyu kahve şeklinde yogun geldi.sora lekelenmeye bıraktı yerini

kaç gün sürdü ki bu yoğun gelme benim de çok açık geldi pek de yoğun değil normal adetimden farklı olarak2 gün öyle geldi az az sonra kahve lekelenme oldu
Benim de öyle olabilir mi acaba

kaç gün sürdü ki bu yoğun gelme benim de çok açık geldi pek de yoğun değil normal adetimden farklı olarak2 gün öyle geldi az az sonra kahve lekelenme oldu

Neden olmasın. biz sana diyoruz bi kan testi daha yaptır deyüüü

benim adet günümden 1 gün önce geldi.koyu kahve renginde.o gece sık sık gidip baktım aynı renk ara ara geldi.ertesi günü düzeldi dr gittgim zaman.sora ara ara leke oluyo.yani adet kanı gibi kırmızı pembe vs degl.hani sonu geldiginde olan koyu lekelenme warya öle işte.daha koyu we kıvamlı oluyo.süpheleniyosan test yap.ben o halde bile yaptım.

Ay ama sabah idrar testi yaptım çıkmadı bir şey
Ben de negatif görmek istemiyorum

Çok iyi anliyorum negatifi gormeme istedigini. ama akacak kan da damarda durmuyo. sen artik doktora gidicen nasil olsa. şikayeterini soylersin o yonlendirir artık.

Benim de adetimden 3 gün önce geldi.Ama benim değildir canım çünkü çok açık renkteydi.Adet kanından çok açık renkte.
Tebrik ederim bu arada Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah

selamm ben geldim nihayet...ya neden benim özel bi işim olduğu gün fazlasıyla bi yoğunluk oluyooo

selamm ben geldim nihayet...ya neden benim özel bi işim olduğu gün fazlasıyla bi yoğunluk oluyooo

benimde oyle oldu valla. hamile oldugumu soylemek icin esimi aricaktim. patronlar teker teker odama damliyo. o onu istiyo bu bunu istiyo. kovalicaktim sonunda.

Çok iyi anliyorum negatifi gormeme istedigini. ama akacak kan da damarda durmuyo. sen artik doktora gidicen nasil olsa. şikayeterini soylersin o yonlendirir artık.
valla ben nedense esranın hamile olduğunu düşünüyorum halasaçma belki ama belki çocuk şakacı,saklambaç oynuyorçünkü tuhaf yani bu durum.

Cesss yaa sen şimdi anne misinn
Annecik

Ne zamandır istiyordunuz.Ben de bu ay ovulasyon testi kullancam

canım ya bende ovulasyon testi kullanmayı düşünmüştüm aslında ama sonra dedimki kendi kendime acaba dahamı çok stres yaparım iyice ödev gibi olucak bu sefer başka bişey düşünmicem öyle olunca vazgeçmiştim ama alsammı acaba ya bak beni düşündürdün şimdi napsam ki

valla ben nedense esranın hamile olduğunu düşünüyorum halasaçma belki ama belki çocuk şakacı,saklambaç oynuyorçünkü tuhaf yani bu durum.

bencede çok tuhaf aslında inşallah öyledir üst üste hamile haberleri hiç fena olmuyo yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…