Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

regli oldummmmmmmmmmmm:KK60::KK60::KK60: hiç mi gün şaşmaz yaaaaaaaa:KK60::KK60::KK60:
sağlık olsun canım.olmayıp muallakta kalmaktan idir :KK53:
Al tabi, şoyle yapiicaksin. kacinci gun baslicaksan basliyosun iste. sonra onceleri negatif cikiyor. pozitif cikinca tamam pozitif cikti diyosun. ama ertesi gun ayni saatte tektat yapiyosun. yine pozitif cikarsa demek ki daha yumurtlamadin, beraber olmuyosun bekliyosun. ertesi gun yine ayni saatte yapiyosun, negatif cikarsa yumurtlamissindir. iliskiye giriyosun. insallah tutuyor. gerci ben pozitifi gorunce de ertesi gun de beraber oldum. ust uste 2 gun onermiyolar ama garantiye alalim dedik.

tamam anladım ama ben bunu unuturum o zman yine sorarım..gerçi yazıyodur sağında solunda da heralde..oyy sanki ben hamileyim ha heyecan yaptım senin yuzunden:KK52::KK52:

sağlık olsun canım.olmayıp muallakta kalmaktan idir :KK53:

tamam anladım ama ben bunu unuturum o zman yine sorarım..gerçi yazıyodur sağında solunda da heralde..oyy sanki ben hamileyim ha heyecan yaptım senin yuzunden:KK52::KK52:

Cok ictensin. tesekkur ederim. ben de sanki cok yakin biriyle paylasmis gibi oldum size yazinca. simdikimseye soylemicem ya ben burdan soylemek iyi geldi.

kızlar ben ufak ufak toparlanıyım..dua edinnnnnn..inşallah iyi haberlerle döncem..hamişler pc başından kalkın radyasyon yassaak :KK53:

öpüldünüz..:KK16:

Uzme kendini. ne guzel iste sasmamis. biran once olsun bitsin ki onumuzdeki aylara bakalim.

aaaa geçmişi okumadan yazdım hemen, canımmm hamileymişsinnn çok seviindimmmm rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasipp etsinnnn:nazar::nazar::nazar: bizede nasip etsinnn. moralim bozuktu iyi geldi valla:KK1::KK1:

aaaa geçmişi okumadan yazdım hemen, canımmm hamileymişsinnn çok seviindimmmm rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasipp etsinnnn:nazar::nazar::nazar: bizede nasip etsinnn. moralim bozuktu iyi geldi valla:KK1::KK1:

sende bozma moralini canım bir dahaki sefere inşallah pes etmek yok yola devam

sende bozma moralini canım bir dahaki sefere inşallah pes etmek yok yola devam

tabiki devamm:KK1: ama insan ister istemez üzülüyooo:KK59: neyse artık yara var bende onu dondurtcam reglımden hemen sonra belkı ara vermek zorunda kalabılırım hayırlısı artık bakalım

Cok cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin. sözümü tutamadım bekleyemedim ayın 22'sini. migrenim tutmustu bugun. gidiyim test yaptırıyım sonuca gore ilaç alırım ya da surunurum dedim. 207.57 cikti degerim. yumurtlamadan sonra 12inci gun icin baya iyi bir deger gibi gorunuyor valla. cok heyecanliyim ben. Allah sizlere de nasip etsin.

Az önce karnıma şiddetli bi iki kramp girdi iğneliyor resmen sırtıma vuran ağrılarda cabası dişlerim sızım sızım adet günüm hiç böle olmazdı :S

Cok cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin. sözümü tutamadım bekleyemedim ayın 22'sini. migrenim tutmustu bugun. gidiyim test yaptırıyım sonuca gore ilaç alırım ya da surunurum dedim. 207.57 cikti degerim. yumurtlamadan sonra 12inci gun icin baya iyi bir deger gibi gorunuyor valla. cok heyecanliyim ben. Allah sizlere de nasip etsin.

iyi yapmıssın canımmm valla ıyı geldiiiii bu haber inşşşşşş sagol canımm

Az önce karnıma şiddetli bi iki kramp girdi iğneliyor resmen sırtıma vuran ağrılarda cabası dişlerim sızım sızım adet günüm hiç böle olmazdı :S

aynıııııııı belırtılerı kat ve kat daha fazla bende yasadım bugun reglı oldum psikolojık oluyor sanırsammm ınsan kendını dınlıyınce cıkıyo mutlaka:KK59: inşşş senın oyle degıldır canımm

huuu huuu
ben gelebildim sonunda ama ben yokken sayfa olmuş 510...neler kaynattınız öyle o kadar...

kzılar ben kaçıyorum
Cess tekrar hayırlı olsun canım
Sana bu kadar sevindiysem kendime nasıl sevinirim bilmiyorum :KK1::KK16:

slm kizlar naber:KK74:

ammada vidividi yapmissiniz yaa gecmisi okuyamadim tam... biraz uzun geldide

deece kiz sen naptinnn:KK47: duanin tutmasi icin tam4444 tane olmasi kerekiyo yani ne eksik nede fazla okunacakti :KK1::KK53::KK37::KK37:

Son düzenleme:
X