Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Cesss yaa sen şimdi anne misinn
Annecik

Ne zamandır istiyordunuz.Ben de bu ay ovulasyon testi kullancam

bence de kullan.. nokta atışı yapmış olduk işte ne guzel. biz aslinda marttan beri sitiyorduk da. martta hemen ilk denemede hamile kaldim. ama kimyasal oldu dustu. sonra benim tiroidimde kist cikti onun ameliyatı falan derken kestik hamilelik mevzuunu. sonra tekrar eylulde yine kimyasal gibi bisey oldu. simdi tekrar ciddi olarak baslamistik ki hemen oluverdi gibi birsey. ovulasyon testi bence siddetle tavsiye edilebilir birsey. Esra cok cok heyecanliyim. anne olucam Allhım izin verirse, nasil birseydir ki bu migren falan kalmadi. demek ki migrenin ilaci hamilelik haberi almakmiiiis.

selamm ben geldim nihayet...ya neden benim özel bi işim olduğu gün fazlasıyla bi yoğunluk oluyooo

bebişimin deecesi, gittin mi doktora sen?o profil foton da jelibon krizine soktu beni.:) dur kantinden alıp iki tanecik yiyeyim bir sarı bir kırmızı ,gerisini derse gideceğim sınıfta çocuklara vereyim bari.iki gündür aşure yiyorum zaten:)

aaaaaaaaa ces hamilesiiiiiin anaaaaaaaam napıcagımı şaşırdım varya aklıma geliyodu ama ümitlenmeyelim hepberaber diye içime ata ata şişmiştim...aaaay bi hamile daha demek ki belirtisiz de gelebiliyomuş bu sıpalar hemd e 207 ye kdar

çok sevindim canım ya Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsiiiiiin yehhhhu

ayrıca sedacım 15,30da randevum birasdan kaçıcam ..yegenim nasıl yegenim?hüpletsin aşureleri deecesinin kuzusuuuuu:

valla hüplettik aşureleri, aşure sevdasından öğle ve akşam kuş kadar yedim de dengeledim şekeri! bugün de öğleyin 4 dilim ekmek hakkımı 1 dilim yapıp yanımda getirdiğim aşureyi yedim:)))
hadi inşallah hayırlı haberlerle gel inşallah doktordan.

İnşallah canım aminn.heyecan yaptım çok pis:18::18:..hayırlısı

Cok tesekkur ederim. Hala şaka gibi geliyor .. 2 gun sonra birdaha octurcem insallah 2 katina cikar.. Allah size de nasip etsin. inslahh randevun da iyi gecer.

İnşallah canım aminn.heyecan yaptım çok pis:18::18:..hayırlısı

belirsizlik daha kötü ama.bakılır,bir sorun yoktur inşallah ama varsa da çaresine bakılır.ve kist mist derlerse de ki hiç sanmıyorum ben,sıkma canını.ben iki yumurtalığımda bir sürü kistle üstelik 9 aydır adet göremezken hamile kaldım ilkine.halam rahminde urla hamile kaldı,bebek uru temizledi doğumda.o yüzden de stres yok.relakkkssssstres yüzünden hormonlar cozutmuş da olabilir.her neyse sebep,bilelim ona göre davranırız.

içim ferah Allah var bşi çıkmayacağına inanıyorum ,inşallah da öyle olur..dua edin..:26:

doktor bşi yok psikolojik desin ilk işim ovulasyon testi almak olcak ces

Al tabi, şoyle yapiicaksin. kacinci gun baslicaksan basliyosun iste. sonra onceleri negatif cikiyor. pozitif cikinca tamam pozitif cikti diyosun. ama ertesi gun ayni saatte tektat yapiyosun. yine pozitif cikarsa demek ki daha yumurtlamadin, beraber olmuyosun bekliyosun. ertesi gun yine ayni saatte yapiyosun, negatif cikarsa yumurtlamissindir. iliskiye giriyosun. insallah tutuyor. gerci ben pozitifi gorunce de ertesi gun de beraber oldum. ust uste 2 gun onermiyolar ama garantiye alalim dedik.

Cok tesekkur ederim. Hala şaka gibi geliyor .. 2 gun sonra birdaha octurcem insallah 2 katina cikar.. Allah size de nasip etsin. inslahh randevun da iyi gecer.

iki katına çıkmasa da endişelenme,genelde ortalama iki katı olurmuş ama %60 yeterliymiş. bazen de 3 katı olurmuş arada çok uçuk rakamlar yoksa sorun değilmiş.misal bugün 40 iki gün sonra 60 da normal 120 de ama bugün 40 iki gün sonra 45 anormal ya da iki gün sonra 2500 anormal.:) biz her haltı takıyoruz ya,bir sayı fark olsa onda da deliriyoruz diye yazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…