Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Bu arada benim yumrutlamamdan 12 gun gecti, degerim 207. normal degerlerde 12. gun icin 17 ile 119 arasi yaziyo nette. istermisiniz ikiz olsun.
olursa süperrrrr olur! ama şu da var,iki gün erken yumurtlamışsan eğer,iki günde ikiye katlıyor ya, o zaman doğal. ama inşallah ikizdir.yerim onlarııııı:KK52::KK52:

ay ne biliim kızlar ya sabah eşimede haber vermiştim.öğlen öyle bi sevinçle gelmişki eve.hemen boynuma sarıldı ama ben ağlamaya başladım.sonra adet olduğumu söyledim.oda ağladı üzüldü.Allah razı olsun beni teselli etmeye çalıştı.ya kendimden nefret ediyorum.eşimi hiç böyle görmemiştim.onu çok üzdüm.şuan ağlamaktan gözlerim şişti,başım ağrıyor.

Nolur üzülme, yaptigin stres vucuduna geri donuyor bir sekilde. hem esini rahatlatman icin once senin toparlanman lazim.

Aygunes kendini uzme sakin. Ben de hemen gelmedin bu duruma. 2 tane kiyasal gebelik yasadim. aramizda boyle olumsuzluklari o kadar cok yasayan var ki. yanliz degiliz emin olabilirsin. Senin durumunda da belki hala pozitif olablir. biraz bekle ve tastini tekrarla bence. olmadi kan testii yaptirirsin. O da olmadi eminim birgun hepimiz anne olacagiz.

Cessssssssss
hamile misinnnnn?
Ay çok sevindim yaaa
yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK19:

olursa süperrrrr olur! ama şu da var,iki gün erken yumurtlamışsan eğer,iki günde ikiye katlıyor ya, o zaman doğal. ama inşallah ikizdir.yerim onlarııııı:KK52::KK52:

Ama ben tam ne zaman yumurtladigimi biliyorm cunku ovulasyon testi kullanmistim bu ay. tam 9'unda yumurtladiiiim. Allaaah , esim de hic istemez ikiz omasini ama ben bayirliriiiiim.

Bugün adet günüm bakalım olcakmıyım :)

İdrarım baya baya koyu ve tortulu hafif bi bel ağrısı başkada bişe yok
gögüslerimde aynı şekilde :))

ay ne biliim kızlar ya sabah eşimede haber vermiştim.öğlen öyle bi sevinçle gelmişki eve.hemen boynuma sarıldı ama ben ağlamaya başladım.sonra adet olduğumu söyledim.oda ağladı üzüldü.Allah razı olsun beni teselli etmeye çalıştı.ya kendimden nefret ediyorum.eşimi hiç böyle görmemiştim.onu çok üzdüm.şuan ağlamaktan gözlerim şişti,başım ağrıyor.

canım adet rengin farklımı

süperim cnm.dün kan gelmesine ragmen yine yaptım belirgin pozitif çıkınca.dr gittim üstüne görmüşm arkadasa anlattıgım gibi.adetime yakın döllenme olmuş.ama hamilelik belirtisi yok gibi bende ya.yiyorum içiyorm.tiksinmiyorum midem bulanmıyo falan.normalmi:)

normalde zaten 6. haftadan sonra başlar bulantılar.anormal olan benim,şimdiden hatta biliyorsunuz en başından beri koku hassasiyetim var.kusmuyorum ama her şeye öğürüyorum.olur olmaz her şeye...

Bugün adet günüm bakalım olcakmıyım :)

İdrarım baya baya koyu ve tortulu hafif bi bel ağrısı başkada bişe yok
gögüslerimde aynı şekilde :))

benim de hicbir belirtim yok ama dakikalar once gebe oldugumu ogrendim. sanirim onume gelen herkese soliycem burda. normal hayatta soyleyemiyorum. 3 ay dolana kadar kimseye solemiycem o yuzden burdan haykiriyorum

canım sen git bir duş al kendine gel. hem başının ağrısını hafifletir. ve üzülme lütfen herşeyin hayırlısını verir allah öyle düşün bizim için ne zaman doğruysa ne zaman uygunsa o zaman vericek bebişlerimizi sıkmayın canınızı olacak birgün elbet

süperim cnm.dün kan gelmesine ragmen yine yaptım belirgin pozitif çıkınca.dr gittim üstüne görmüşm arkadasa anlattıgım gibi.adetime yakın döllenme olmuş.ama hamilelik belirtisi yok gibi bende ya.yiyorum içiyorm.tiksinmiyorum midem bulanmıyo falan.normalmi:)

Üstüne görmeyi bana da bi kaç arkadaşım söyledi daha açıklayıcı anlatırmısın
sanırım bende aynı şekilde kalırmışım ..

normalde zaten 6. haftadan sonra başlar bulantılar.anormal olan benim,şimdiden hatta biliyorsunuz en başından beri koku hassasiyetim var.kusmuyorum ama her şeye öğürüyorum.olur olmaz her şeye...

Kurban olurum ben o öğürmelere :):):)

anladım cnm.çünkü ben hala hamile olduguma inanamıyorumda ondan.okadar kandan sonra:)

Ayyy canım
eşim bile çok sevindi
Valla gözlerim doldu
İnşallah kucağına da alırsın canım benim çok sevindim:KK49::KK71::KK66::KK64:
darısı başımaaaaa

Simdi hep kendim icin dua ederken sizi de koyucam yanıma. Allah herkesin dilegii kabul etsin, en hayırlı zamanda nasip etsin.

Folik asidi nerdeyse marttan beri yani ilk kimyasalimdan beri iciyorum . ama tam bir su içme ozurluyum Seda. Su icmeyi neden oneriyorlar soyleyebilir misin? Biz simdi Allah nasip ederse seninle pespese dogum mu yapicaz yani.

innnşallahhh o günleri göstersin rabbim.
su...çünkü vücudun suyla temizleniyor. hücreler suyla yenileniyor,bebeğin de senin kanınla besleniyor o yüzden kanın tamiz olmalı. bir de susuz kalınca cildimiz kururmuş hani,aynı cilt gibi,iç organlarımız da susuz kalınca işlevini yerine getiremezmiş. ee bebek kesenin içinde.o kesenin içinde ne var?su!sanırım 6 saatte bir bebeğin suyu yenileniyormuş.sen suyu az içersen kasılmalar falan daha sık oluyor.al işte sen de migrenlisin.su,beyne giden ve tabii diğer organlara oksjeni de artırıyor!sana diyorum da ben de normalde içemem çay kahve yeter bana:))) şimdi, küçük pet şişe ölçütüm.yanımda hep.aklıma estikçe bir yudum alıyorum.günde 5-6 tane bitiyor.her ders boğazım kurudukca küçük birer yudum.evde de şişemle içiyorum yine,bardak hesabı şaşıyor çünkü.erikli ya da pınar su alıyorum tadı güzel onlaın.

Üstüne görmeyi bana da bi kaç arkadaşım söyledi daha açıklayıcı anlatırmısın
sanırım bende aynı şekilde kalırmışım ..

cnm ben adetime 4 gün kala test yaptım pozitif silik çıktı.tamm ben kendimi hamile ilan ettm.sonra 19 unda kan geldi.normalde adet günüm dündü.benide saolsun sedacım sakinlestirdi.adet sancısı çeker gibi çektim.dün sabah yine test yaptım belirgin pozitif çıktı ve ben yok artık olamaz dedim ve dr gittim kan testi istedi pozitif çıktı.yani anlycan cnm adetime yakın döllenme olmuş.bu durumda üstüne adet görmş oldum.suan ara ara hafif lekelenmem war.yogun adet gibi degil ama.koyu kahve renginde ve sancılıyım.kasıklar ve bel

X