Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

hamile arkadaşları tebrik ediyorum.sağlıklı bir hamilelik geçirir bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız inş.

iki kere yazmıştım ama listeye eklenmemişim ((

Aynen canım ya. Bak mesela bugün adet günüm. Bişey yok test yaptım oda negatif puffff zamanda geçmek bilmiyor.
Pazartesiye kadar beklesem iyi olacak aslında ama sabredemiyorum.

Gün sayanlar:
arzum66.............1aralık
hadi canım güzel haberlerini bekliyoruz
Afr.........................3aralık
malesef kırmızı kart
rozlem..................4aralık
nurummm..........3aralık
uhde................7aralık
Sharbet................8aralık
golge_cicegim...10aralık
CITLANBIK...........10aralık
Zkol.......................15aralık
kahvelokum.......18aralık
soulfly_eu.........18aralık
Mzuhal.................30aralık
esraersoy............31aralık
Bebişim1.............???????

rabbim ugur getirsin

Aralık ayı hamileleri:
sadese...........1aralık
ilk hamilemiz

gamzelim-21...2aralık hayırlı olsun
zeliha1308.......2aralık hayırlı olsun

Kızlar bugün dr gittim ve yumurtalıklarımda kistler varmış o da çocuk olmasını engelliyormuş yani pkolu çıktım ve tedaviye başlıcam benden bu

Kızlar bugün dr gittim ve yumurtalıklarımda kistler varmış o da çocuk olmasını engelliyormuş yani pkolu çıktım ve tedaviye başlıcam benden bu

takma kafana canım.düzelir çok büyük bir problem değil.bak benim görümcem de öyle ama 2 tane çocuğu var..allah istedikten sonra her şey olur. ama sen tedavini ihmal etme.

merhaba arkadaşlar ben klomen kullandım ilaç fazla gelmiş ve bir sürü yumurtam oluşmuş bir tanesi çatlamış doktor çatlatma iğnesi vuramam bu durumda dedi ve düzenli ilişki önerdi..sizce çok fazla yumurta oluşması iyimi kötümü anlamadım kist de oluşabilirmiş çatlamazsa.. adetime 10 gün var ve benim kasıklarıma ani batmalar oluyo inşallah hamileyimdir :44:

esraaa canm üzülme hiç değilse sebebini öğrendin tedavini uygularsın..sonrasında inşallah bu durumda olupta çok hamile kalnlar var ümidin yitirme. Rabbim en kısa zamanda güldürsün yüzünü tatlımm.

Çok sağolun kızlar desteğiniz için
Bak zuhalcim benimde nur topu gibi kistim oldu :) geçer inşallah canım ya hormon testi de verdim salı sonuç çıkacak dr hormon sorunundan süpelendi inşallah tedavi sırasında hamile kalırım canım ve yine inşallah herkes sorunsuz biran önce hamile kalır
Sizi seviyorum dostlarım benim....:)

Gün sayanlar:
arzum66.............1aralık
hadi canım güzel haberlerini bekliyoruz
Afr.........................3aralık
malesef kırmızı kart
rozlem..................4aralık
nurummm..........3aralık
uhde.....................7aralık
Sharbet................8aralık
golge_cicegim...10aralık
CITLANBIK...........10aralık
elty.......................10aralık
Zkol.......................15aralık
minikyapamaz..16aralık
kahvelokum.......18aralık
soulfly_eu...........18aralık

Mzuhal.................30aralık
esraersoy............31aralık
Bebişim1.............???????

rabbim ugur getirsin

Aralık ayı hamileleri:
sadese...........1aralık
ilk hamilemiz

gamzelim-21...2aralık hayırlı olsun
zeliha1308.......2aralık hayırlı olsun

Son düzenleme:
esracım topiğin hayırlı olsun canım inş uğur getirir sana ve aramıza katılanlara benimde inşş 18 aralık canım çok öpüyorum seniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…