Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pozitiiif canım benim hayırlı uğurlu olsun bebişinn belirtilerin nelerdi neler yaptın anlat bizleree :)
Teşekkür ederim canım. Benim tek belirtim ara ara olan sağ kasık batmasıydı. Başka belirtim olmadı. İlk defa bu ay klomen kullandık yumurta takibi yaptık ve Meleğim benimle inşallah:dua::KK200:

Buda size benden olsun kapanis testi :-) 9 gun sonra goremem diye bir yapayim hatira kalsin dedim :-)

Eklentiler

• 20181204_001046.jpg
    20181204_001046.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 69
Buda size benden olsun kapanis testi :-) 9 gun sonra goremem diye bir yapayim hatira kalsin dedim :-)

Bak ya benide gaza getiricen simdi. Bugün aldiydim testi. Yarin sabah yapim mi. Catliycam meraktan. Birde belirti yasamamana ragmen sadece hislerine güvenerek mi yaptin testi. Valla bravo cesaretini kutlarim:halay:

Cok sevindim senin adina canim

Bukadar erken belirti cikarmiydi ya sabahtan beri cektigim kasik agrisina degsin lütfen nolur olsun bu ay

Sabah yapim mi :KK17:

Öncelikle tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin ve bizlere de nasip etsin inşallah :) Adet gününüze kaç gün varken test yaptınız? Ya da adet gününü geçince mi test yaptınız merak ettm :)
teşekkür ederim canım .inşallah Rabbim herkese nasip etsin.adetim 2 gün gecikti. cnm öyle yaptım .

Bak ya benide gaza getiricen simdi. Bugün aldiydim testi. Yarin sabah yapim mi. Catliycam meraktan. Birde belirti yasamamana ragmen sadece hislerine güvenerek mi yaptin testi. Valla bravo cesaretini kutlarim:halay:

Cok sevindim senin adina canim

Bukadar erken belirti cikarmiydi ya sabahtan beri cektigim kasik agrisina degsin lütfen nolur olsun bu ay

Sabah yapim mi :KK17:
Yok kiz yazik etme testine ben catlatma ignesi vurdurdum ayin 10 una kadar falan cikabilir boyle pozitifler gercek degil :-) 13 aralikta falan anca gececek ignenin etkisi de sonucu net ogrencem. O zaman negatif olursa diye bir pozitif test goreyi dedim yaptim :-) :-)

X