Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allahtan ümit kesilmez degilmi onun izni ile olacak insallah

İnşallah canım anestezi istemiyorum ama çok aciyosa mecburen anestezi olucak cunku ben cok korkuyorum
İnan benim de acı eşiğim çok çok düsüktür. Doktor bitti dediğinde ben hadi ya demiştim
Asıl acılı kısma henüz başlamadığını düşünmüştüm:)
Benim en fazla 10 dakika sürmüştür uzun değildi hiç.
Benim tıkanıklık yoktu ama belki de o yüzden kısa sürmüştür bilemiyorum

Merhaba kizlar BAT14 Aralik ama ben hafif batma hisssediyorum kasiklarimda. Bugünde cok hafif kan geldi. Yerlesmeye yoruyorum cünkü bundan üc ay önce beklenmeedik hamilelik yasadim. Günümden önce kan geldi ben adet öncesi erzamanki gibi kan geliyor diye tampon koyp devan ettim hic hamilelige ihtimal vermedim. Sonra gögüslerim agrimaya basladi yine anlamadim en snunda günüm gecti acaba mi dedim. Test yappmistim pozitif cikmisti. Allahtan keseye zarar vermemisim tamponla. Ancak 8 haftalikken kalp atisi duyulmadi kprtaj oldum. Demem o ki yine ayni velirtileri yasiyorum gögüslerimde agri baslarsa kesin hamileyim. Allah bilir tabii görecegeiz

Ayy insallah bebeğiniz sizinledir

Kizlar bu arada beslenmenize dikkat ediyor musunuz ? Mesela nescafe nin cocuk isteyenler icin zararli oldugunu okumuştum bir yerde

Insallah hamilesindir canim da erken degil mu daha ? Yani benim bat 13 aralik ve hala calisma asamasindayiz yani

Merhaba iyi akşamlar kızlar benim bat 2 gün kaldı salıyı bekliyorum. Bugün full temizlik yaptım düşünmemek için hiçbir şey çünkü adet belirtilerini hissediyorum bu ayda yok sanırım hayırlısı olsun

Canım bende aynı o kadar sıkı korunuyordum ki şimdi çok kzıouprjm kendime hemen olur sanıyordum ne atamam oldu ne de çocuk

Kızlar kendinize kızmayın siz ne yapabilirdiniz ki Allah biliyor bebeklerimizin geleceği zamanı o vakti öne çekme şansımız mı var? Mesela ben tam 2 yıl korundum Allah şimdi nasip etti. Belki evlendiğim günden beri denesem 2 yıl olmayacağı için strese girip boşuna üzülecektim. Ben hep böyle düşündüm bence siz de kendinize yüklenmeyin. 2019’da doğması gereken bir insanın doğum tarihini öne çekme şansımız yok mesela.

600 iyimiş canım bana dr.um 1500 dedi 1500 e çektircez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…