Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim boyle dusunmek olmaz ama daha bastan kaybettim belki mucize ile kazanirim diyorsun. Oncelikle saglam durup elimizden gelenin fazlasini yapacagiz. Herseyi deneyecegiz sonra da el acip dua edecegiz.
Çok umutluydumm çok dua ettim ve bekledim. Ama negatif görmek yordu beni canımm. En kötüsü de bu ay aşılama ile başlamamız gerekiyor artık. Hayırlısı olsun tabi ki inşallah. Ama bu test günleri bi yıkım oluyor işte.

Merhaba kızlar ovulasyon testi yapıyorum bugün 17.günüm 15,16,17 günlerde çift çizgiyi gördüm bugun yaptığım daha koyu diğerlerine göre üç gün üst üste degerlendirdik. Sizde de böyle uzun sürdüğü oldu mu catlamanin?

Eklentiler

• IMG_20181202_123044.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20181201_124557.jpg
    233,3 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20181201_124532.jpg
    231,4 KB · Görüntüleme: 25
Ben de sana soracaktım tam çok üzücü gerçekten ama EceCigdem in dediği gibi Allah doğru zamanda verecek inşallah bize bebeğimizi demek ki daha zamanı var
İnşallah canımm inşallah sizin kaçıncı ayınizdi canım. Bu ay ne yapılacak size. Bana doktor geçen ay umutsuz konuştu zaten. Önce aralıkta bi aşılama deneyelim, düşük ihtimal tutması, sonraki ay tüp bebek artık dedi. Yıkıldımm tabi .çünkü insan böyle olacağını hayal etmiyor. Bikaç ay içinde olur düşüncesiyle tam 1 buçuk yıl korundum ben. Aptalmisim diyorum. Ama psikolojik durumum bir yana hep de hayırlı olan olsun diyorum.

Merhaba benim hep ayda bir gün çok koyu çıkıyordu ama kişiden kişiye değişebiliyor. 2 Aralık tarihli olan yani bugünkü en koyu görünüyor. Yarını da değerlendirirseniz şansınız daha yüksek olur. İnşallah bu ay gelir bebeğiniz

Canim inan hamile olmakla da bitmiyor is. Nasip olmadi mi 9 ay tasi karninda yine nasip olmuyor. Rabbim hayirlisiyla hayirli zamanda versin insallah diyelim ki kucagimiz bos kalmasin insallah

Bu arada adet tarihi geçmiş arkadaşlarımız var onlar ne yaptılar acaba
canım benim geçti ama nöbetçi eczane bulamadım yarın yapıcam inşallah.eşimede söyleyemiyorum inanmaz bana zamanında hamileyim galiba dedim kaçkere ama değilmişim ne bileyim acemilik işte.
hatt gerçekten hamileydim test yaptım çift çizgi çıktı sabah eşimi uyandırdım ben hamileyim diyorum gözünü bile açmadan tamam aşkım hamilesin demişti tekrar uyudu.
bebeği utrasonda görene kadar inanmadı .4.5 sene öyle bıktırmışımki inanamadı birtürlü.

hep ayni durum hadi insallah bakalm ya icim tuhaf oldu bi

Günümüz kadinlarinin yaptığı en buyuk yanlis bu aslinda. artik hicbisey eskisi gibi degil. Hersey hormonlu hersey bozuyor vucudumuzu. Kisirlastiriyor. Millet simdi bir tutturmus once kariyer önce gezmek eglenmek diye. Sonra da doktor doktor geziyor. Niye korunuyorsunuz ki niye evleniyonuz mutlu huzurlu bir ailem cocuklarim olsun diye dusunup evlenmiyonuz mu niye korunuyonuz. Kiziyorum ben cocuk yok mu deyince daha dusunmuyoruz diyenlere. Yapmayin bu yanlisi hanimlar. Kucaginiz bos kalmasin insallah. Rabbim nasip etsin 4 tane istiyorum cocuk. Oda sezeryan hakki 5 oldugu icin yani. Biri canli dogum olmadi biri zaten allah uzun omurler versin 4 yasinda 3 hakkim kaldi onlarinda hepsi dolu gecsin insallah. Rabbim isteyenlere de ikiz ikiz versin insallahhhhhh

Canım ben 16 aylık evliyim ve hiç korunmadık. Evlendiğimizden beri istiyoruz yani. Ama kısmet olmadı bir türlü. Ben perde için sanırım bu ay ameliyat olacağım bilemiyorum tam olarak ta . İnsan gerçekten çok yıpranıyor. Rabbim çok fazla aratmasın inşallah

Çok haklısın canım . Biz de 7-8 ay korunduk, sınava hazırlandım, atamam cıkar öyle yaparız dedik ama ne atanabildim ne de cocuk var. Ben ilk yapmaya hemen hamile kalrıım sanıyodum. Cahillik işte. Şu an cocuk hasretiyle yanıp tutuşuyorum. Rabbim en kısa sürede nasip etsin isteyen herkese sağlıklı bir şekilde.

Canım benim inşallah hamilesindir. Bana öyle geliyor ki hamilesin içime doğdu hayırlı haberlerini bekliyoruz canım yarin

Insallah canim rabbim kabul etsin dualarini. Hadi yine bir derece anlayabilirim sinav falan diye. Ama once gezip evliligin tadini cikaracagiz demek nedir yani. Zaten evliligin tadi cocuktur. Umarim herkes cocuk sahibi olur da anlar bunu

Bende de durum ayneeen öyle canım. Böyle olacağını bilseydim hiç korumazdim kesinlikle ama bilmiyordum, yaşıM da şuan 28, yakında 29 oluyorum öyle küçük yaşta da evlenmedim yani korunmak çok saçma imiş. Şimdi evlenen tüm Kuzenlerime arkadaslara söylüyorum hemen olmuyor diye. Haaa tabi ilk ay hamile kalan çok oldu

Perde olduğu nasıl anlaşıldı canımrahim filmi ile mii

Benim çevremde herkes kolaylıkla hamile kaldı. Şimdi milletin tavsiyelerini duyuyorum. Kafana takma olur diyo hepsi. Nasıl takmayayım ki kafama. Az önce yine ağladım en ufak bişe yüzünden. Her şeyi cocuga baglar oldum artık. Allah bizim de yüzümüzü güldürür inşallah

Canim benimde ilki hemen oldu mesela ama ikinci icin bir sene korunduk sonra bir sene korunmadik olmadi sonra klomen kullandim catlatma ignesiyle ilk ay olmustu. Tabi sezeryan oldugum icin bu sefer de ameliyatimdan sonra korunmak zorunda kaldik ama 6 ay korundum fazla uzatmadim. 6 aydan sonra da korunmadik ama olmadi suan 11 ay gecmis oldu 5 aydir bisey yok bakalm bu ay klomen ile ne olacak

Rabbim hicbir kulunun duasini geri cevirmez sadece dogru zamanda verir. Tabiki seninde yuzun gukecek canim suphen olmasin

Canım benim inşallah hamilesindir. Bana öyle geliyor ki hamilesin içime doğdu hayırlı haberlerini bekliyoruz canım yarin
inşallah canım hamileyizdir . biraz önce eşime söyledim .merak etti oda işten dönerken gebelik testi alacak .bulabilirsem eczane dedi.heyecanlandım inşallah Rabbim gönlünüze göre versin ben 4.5 sene bekledim o kadar iyi anlıyorum ki herkesi.bazen oğlumu şikayet ediyorum babasına yaramazlık yaptı diyeçocuk olmuyor diye ağladığın günleri unuttun galiba der bana .
bu ay şöyle birşey denedim bal tarçın çörekotu dut pekmezi keçiboynuzu tozunu karıştırıp eşimle birlikte yedik ben birde böğürtlen kökü kaynatıp içtim bu ay .gecikme yaparmı acaba böyle şeyler aklıma geldi şimdi

Aynı durumdayız canım. sürekli gözlerim doluyor hep bir burukluk var. Inşallah Allahım yüzümüzü güldürsün amin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…