Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadii ya nekadar kısa sürmüş siz böyle yazdıkça banada cesaret geldi inşallah bendede tıkanıklık yoktur

Uff bayağı tuzluymuş. Ama insanın gözü görmüyor o parayı. Seve seve harcıyosun. İnşallah güzel cıkar canım sonucun :)) rahim filminden sonra kendiliğinden hamile kalan çok oluyomuş
İnşallah bende hamile kalanlardan biri olurum canım :) Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin meleklerimiz çooook nazlı çok ugrastırıyorlar bizi heray stres yapıyoruz

İnşallah bende hamile kalanlardan biri olurum canım :) Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin meleklerimiz çooook nazlı çok ugrastırıyorlar bizi heray stres yapıyoruz
İnşallah canım benim. Anne baba hakkı ödenmez diye boşa denmemiş diyorum. Ne kadar mücadele veriyoruz bir can dünyaya getirebilmek için. Rabbim en hayırlı zamanda bize de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin :))

Çok haklısın canım belki yine bu tarihi bekleyecektim çok daha fazla sıkıntı yaşayacaktım belki de. Evleneli tam 2 yıl 7 ay oldu. Benden çok sonra evlenen arkadaşımın çocuğunun doğum gününe gittim. İçim acıyor. Ama hayırlısı ile en hayırlı zamanda olsun inşallah.

Bu arada rahim filmi çektirecek olan arkadaşlar, ben Haziran ayında çektirdim ve Ağustos’ta hamile kaldım. Gebe kalmak ile bir süredir uğraşıyo, kendinizde ve eşinizde sorun yoksa bence çektirin. Hamile kalmayı kolaylaştırıyor inanabilirsiniz. Ben devlette yaptırdım. Normalde özel hastaneye gidiyorum, 500-700₺ arası değişen fiyat verdiler. Ben de devlette çektirdim. Anestezisiz çektirdim çünkü doktor öyle çekti. Bi on dakika şiddetli adet sancısı oluyor sadece. Benim için çok zordu çünkü utancımdan öldüm. Ama ağrı anlamında çok da zor dayanılmaz bi durum değil.

Ayrıca bugün aklıma gelen bir şeyi de yazayım buraya bilgi olsun
Ben bu ay, yumurtlama döneminde yani kritik günlerde ilişkiden önce eşime bir fincan şekersiz Türk kahvesi içirdim. Eşimin değerleri son derece iyi çok şükür ama türk kahvesinin spermleri uyardığını ve hareketlerini hızlandırdığını okumuştum. Bilginize
(Her şey allahın nasibi kısmeti ama çabalamakta, tavsiyelere uymakta ve uğraşmakta fayda var)

Insallah hamilesindir canim da erken degil mu daha ? Yani benim bat 13 aralik ve hala calisma asamasindayiz yani

Canim benim 23 ünde akintim olmustu takvimde öyle gösteriyodu. Calismalari yaptik öncesinde ve o gün. Iki gündürde kasiklarimda bicak gibi sanci hissedince tutacagini düsündüm ama belli olmaz tabi. Dedigim gibi ogluma hamileligimde hicbisey hissetmemistim ama üc ay önceki hamileligimde yasamistim bu belirtiyi.

14 aralik benden biz calismalari bitirdik beklemediyiz
Aynen canim beklemedeyiz

Kızlar ilişkiden sonra bel altına yastık koyup ayakları havaya kaldırmak cok etkili diyorlar , siz ne düşünüyorsunuz .

Ogluma hamile kalacagimda yastik koymustum belimin altina canim. Bence yapilmali

Bu ay hep öyle yaptım canım inşallah tutar

Kızlar ilişkiden sonra bel altına yastık koyup ayakları havaya kaldırmak cok etkili diyorlar , siz ne düşünüyorsunuz .
Ben yaptım onu bu ay canım yastık koymadım ama ayaklarımı duvara dayayıp havaya kaldırdım 10-15 dk bekledim. Daha önceki aylarda yapmamıştım.

Ben iki hamilelik yaşadım canım. İkisinde de yastık koyup en az bi saat yatmıştım. Ama hamile kalamadığım diğer aylarda da yapıyordum bunu. Etkisini bilemiyorum çok ama en azından dışarı kaçmıyo askerler

Kızlaaaar özellikle hamilelik geçirmiş arkadaşlar yardımmmm !! Adete 5 gün var sabah test yaptım negatif ve şimdi pembe pembe hafif kanama gelmiş, bu yerleşme kanaması olabilir mii? Öyle olsa test de çıkması gerekir miydi. Yoksa önce yerleşme sonra mii hcg yükselir ????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…