Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günümüz kadinlarinin yaptığı en buyuk yanlis bu aslinda. artik hicbisey eskisi gibi degil. Hersey hormonlu hersey bozuyor vucudumuzu. Kisirlastiriyor. Millet simdi bir tutturmus once kariyer önce gezmek eglenmek diye. Sonra da doktor doktor geziyor. Niye korunuyorsunuz ki niye evleniyonuz mutlu huzurlu bir ailem cocuklarim olsun diye dusunup evlenmiyonuz mu niye korunuyonuz. Kiziyorum ben cocuk yok mu deyince daha dusunmuyoruz diyenlere. Yapmayin bu yanlisi hanimlar. Kucaginiz bos kalmasin insallah. Rabbim nasip etsin 4 tane istiyorum cocuk. Oda sezeryan hakki 5 oldugu icin yani. Biri canli dogum olmadi biri zaten allah uzun omurler versin 4 yasinda 3 hakkim kaldi onlarinda hepsi dolu gecsin insallah. Rabbim isteyenlere de ikiz ikiz versin insallahhhhhh
Evet canim kesinlikle cok haklisin ben 2.5 yıllik evliyim 1.5 yıl vajinusmusla ugrastm psikolojim mahvoldu bebek cok istiyordm vajinusmusu yenince hemen basladk bebek çalışmalarına ama ne yazkki 9 aydirda bununla ugrasyorum. Yüzüm gülmüyor hicbir zaman

Hayırlı Pazarlar Kızlar benimde bata son 6 gün ama hamilelik belirtisi hiç yok hatta bu ayda meleğim benimle olmadını biliyorum hissediyorum olsun yinede üzülmeyelim nekadar kafaya takarsak okadar olmuyo Herşerde vardır bi hayır bu ay son kez femara ve catlatma ignesi kullancam yine olmassa Rahim filmi cekilcek aranizda hsg cektiren varmi ?

Hayırlı Pazarlar Kızlar benimde bata son 6 gün ama hamilelik belirtisi hiç yok hatta bu ayda meleğim benimle olmadını biliyorum hissediyorum olsun yinede üzülmeyelim nekadar kafaya takarsak okadar olmuyo Herşerde vardır bi hayır bu ay son kez femara ve catlatma ignesi kullancam yine olmassa Rahim filmi cekilcek aranizda hsg cektiren varmi ?
2 buçuk ay önce çektirdim canım. Anestezili oldu benimki. Diğer türlü gözüm kesmedi

Evet canim kesinlikle cok haklisin ben 2.5 yıllik evliyim 1.5 yıl vajinusmusla ugrastm psikolojim mahvoldu bebek cok istiyordm vajinusmusu yenince hemen basladk bebek çalışmalarına ama ne yazkki 9 aydirda bununla ugrasyorum. Yüzüm gülmüyor hicbir zaman
Tabikide gulecek canim sen icini ferah tut.

Esim surpriz yapmis kuş almis gelmiş cok dusunuo duruyorum diye hem sana hem hamzaya arkadas olsun kafanizi dagitsin dedi cok sevindik simdi benim oglan odasına goturdu kafesin etrafina oyuncak hayvanlarini diziyor oynatcakmis onu :KK70::KK70::KK70:

Ben de çektirdim canım. Fazla araştırma yapmamıştim o yüzden anestezisiz doktor direk aldı odaya ve çekti. Benim acı eşiğim düşüktür çok da korkagim. Ona rağmen öyle dayanılmaz acı olmadı. Benim hafif sol da tıkanma varmış o açılmış o yüzden biraz acıdı. Ama korktuğum gibi değilmiş. Anestezi gerek yok bence

Esim surpriz yapmis kuş almis gelmiş cok dusunuo duruyorum diye hem sana hem hamzaya arkadas olsun kafanizi dagitsin dedi cok sevindik simdi benim oglan odasına goturdu kafesin etrafina oyuncak hayvanlarini diziyor oynatcakmis onu :KK70::KK70::KK70:
Ne güzel canım benim. Çok İyi olmuş . Bizde de var bir tane tam maskot tam. O olmasa napardım bilmiyorum . Adı duman. Bizim de kızımız o şimdilik . Bakalım ne zaman papucu dama atılacak :KK70:

Merhaba benim hep ayda bir gün çok koyu çıkıyordu ama kişiden kişiye değişebiliyor. 2 Aralık tarihli olan yani bugünkü en koyu görünüyor. Yarını da değerlendirirseniz şansınız daha yüksek olur. İnşallah bu ay gelir bebeğiniz

İnşallah canim hepimizin bu ay yüzü guler umarim.

Ne güzel canım benim. Çok İyi olmuş . Bizde de var bir tane tam maskot tam. O olmasa napardım bilmiyorum . Adı duman. Bizim de kızımız o şimdilik . Bakalım ne zaman papucu dama atılacak :KK70:
Biran once atilsin insallah hatta gelinin bile pabucu cabuk atilsin :-) bizim daha ismi falan yok hatta cinsiyetini bile bilmiyorum hemen getirdi gitti esim gelince konusuruz artik

Ay kizlar ikinci icin hic beklemeyin hemen dogurun bak aa :-) arka arkaya cok kolay buyuyolar diyolar :-)

Ben çektirdim hsg. Anestezi olmadan çekildi. Çok acı hissetmedim ben öncesinde çok korkutmuştum kendimi. Ağrı kesiciye de gerek duymadım. İnsallah sizinki de çok rahat geçer.

Ben de çektirdim canım. Fazla araştırma yapmamıştim o yüzden anestezisiz doktor direk aldı odaya ve çekti. Benim acı eşiğim düşüktür çok da korkagim. Ona rağmen öyle dayanılmaz acı olmadı. Benim hafif sol da tıkanma varmış o açılmış o yüzden biraz acıdı. Ama korktuğum gibi değilmiş. Anestezi gerek yok bence
İnşallah banada gerek kalmaz canım ama ben korkuyorum dayanabilirim heralde anne olmak kolay değil :) melegimiz icin her aciya simdiden alışmak gerek

Anestezisiz istiyorum canim ben ama korktugum icin kararsizim gerci cok sürmüyomuş 15 dakika dayanabilirim inşallah
Canım anestezili olduğu için o kadar uzun. Öncesinde hazırlık yapılıyor. Bitince üzerini falan giydiriyolar uyanmanla falan o kadar sürer. Diğeri daha kısaymış sanırım. Ben 600’e çektirdim canım. Azcık cesaretim olsa normal çektirirdim. Fazladan param da gitmezdi

X