Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşallah. Sağlıklı bir hamilelik olsun Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin

Kızlar benim sat 15 kasım bat 11 aralık yani 10 gün falan var adetim 7 gün sürüyor ben 8.günü ilişkiye başladım 8 10 12 13 14 ilişki oldu 16 dün olacaktı ama eşime küstüm grur yaptım uyudum yani 15 ve 16 boş bugün de 17 bugün de istemiyorum kuslugumu devam ettircem takvimlere göre ovulasyon günüm ya 14.gündü ya 15 tutmus olma ihtimali var mıdır

Canim takvime gore adet takvimine inanmiyorum ben. Cogunlukla tutmuyir cunku takvim gunleri. O yuzden birsey diyemeyecegim ama insallah tutmustur

Sag gogsumde bir sizlama var igneden olabilir mi kizlar ? Birde ignenin verdigi hormondan sanirim kapkara oldu resmen gogus uclarim

İnşAllah canım,sağolasın.

kızlar ben adet beklerken yapışkan sümüksü sarı renkte akıntım geldi .adet öncesi hiç böyle birşey görmedim .başına böyle birşey gelen varmı bugün ovulasyonun 18.günü hiç bukadar uzun sürmezdi şüphelenmeye başladım

Canım çatlamadan 1 gün önceki ilişkide şans daha fazla diye okumuştum ki bence benim de öyle tuttu.

İnşallah hamilesindir sen de canım benim de sarı akıntım oldu bu ay hep halâ da devam ediyor. Yumurtlamadan 4-5 gün sonra başlamıştı.

Inşallah kuzum dün eşimi öldüresim geldi ama hayırlısı
:)) aman dur öldürme adamı:)) bu tartışmalar da hep ovulasyon dönemine denk geliyor canım bizde de öyleydi hatta tam çift çizgi çıktığı güne halı saha maçı filan ayarlamış arkadaşları ona gitmişti sinir olmuştum. Bile bile niye gidiyosun diye. Bu erkekler bi tuhaf gerçekten.

inşallah canım koyu kıvamlımı akıntın sabah adet oldum zannettim ama akıntıymış evdr test olsa dayanamayıp yapıcam ama yok maalesef
Evet canım koyu kıvamlı biraz. Burada belirtilerde okuduklarım su gibi ıslatan akıntıdan bahsediyorlardı hep benim hiç öyle olmadı sarı hafif kremsi bir akıntı.

10 yada 11 aralik canim duramiyorum ya catlatma ignesi yaptiran genelde hamile kaliyormus ama burda kalamayanlarida duydum cok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…