Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagdakiler onceki at soldakiler bu ayki

Bu ay sprem sayısında ve kalitesinde artış var. Ama bu sonuçlarda ileri hareketli, yerinde hareketli diye ayrım yapılıp belirtilmesi gerekiyordu. (En azından ben öyle biliyorum) 21 milyon kötü bi sonuç değil. Bence yolunda her şey. Ama yine de takviye alıp keçiboynuzu pekmezi falan içmesinde fayda vardır. Benim eşiminki 170milyon çıkmıştı. Ama tüp bebek deneyen arkadaşımın eşinde sadece 25 tane canlı sperm tespit edilebilmişti. Sonucu sen kıyasla :)
Umarım yardımcı olmuştur.

L

Aynen oyle
Devlet hastanesinde okdar ayrntili bakilmiyo sanirim. Bide ozel hastanede verelim aslinda . Sabahlari doktorun verdigi promen k tozu iciyo keci boynuzu ozunu iciyo , gece yatarken keci blynuzu kurunu yapiyorum kaynatip sperm arttrici macun almistim aktardan tavsiye ustune birde bal polen ari sutu iciyi kendiside pharmaton kullaniyo ayrica daha ne yapsam ki :) birde bu birazda allahin takdiri sanirim 2 milyonlada hamile kalan var dedigun gbi 100 milyonlarla kalamayan var onlari dusununce benimki yine cok dusuk

Sen canını sıkma. Neticede bize lazım olan 1 tane inşallah yolunda gider her şey. Allah hayırlı zamanda nasip etsin.

Iki gunluk bir calismanin ardindan bu gece bir ara verecegiz bakalm gun asiriya gecis yaptik. Hissediyorum allah nasip ederse bu ay gorecegim pozitifi. Benimle beraber sizde gorun insallah hep birlikte buyutelim gobuslerimizi
Hayirlisiyla gorursun insallah canim bende senin gibi kaybettim evladimi o yuzden hemen olsun istiyorum bu ay cok umutluyum bakalim

Doktor ne dedi canım

Şimdi çıktım canım. Hiç beklemediğim halde keseyi gördü. Tahlil istedi hem kan hem idrar. Öğleden sonra göstermeye gitcem tekrar. Bir de bi kaybım olduğu için genetik testi yaptırmamızı istedi. Haftaiçi fakültede yaptırcaz bakalım. İnşallah bi sorun çıkmaz.

Hamilemisin canim sen.Allah kucagina almayi nasip etsin

Kizlar bende doktordan ciktim yine 1 tane sagda yumurta var dedi.bu aksam iliski olsun mutlaka dedi.ama pazartesi gel tekrar bakalim yumurtaya dedi.buyumediyse neden bugun iliski dedi.buyuduyse neden pazartesi gidiyorum tekrar anlayamadim

Kizlar bende doktordan ciktim yine 1 tane sagda yumurta var dedi.bu aksam iliski olsun mutlaka dedi.ama pazartesi gel tekrar bakalim yumurtaya dedi.buyumediyse neden bugun iliski dedi.buyuduyse neden pazartesi gidiyorum tekrar anlayamadim
cnm çatlama ihtimaline karşı ilişki olsun demiştir bence pazartesi de çatlayıp çatlmadığına bakacaktır büyük bir ihtimal .

Günaydın canım. 9:50’de doktor randevum var. İnşallah hayırlı haberler alırım. Bir de acaba herhangi olumsuz bir ihtimale karşı aspirin ya da iğne falan istemeli miyim ki?
Hayırli haberlerle gel canım her ihtimale karsi da baska ilac kullanma bence vucudunun dengesini bozma

gözün aydın cnm çok sevindim 5 haftalık oldumu senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…