Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah bir daha yaşatmasın canım çok zor. Çok üzüldüm okuyunca.İnşallah oğlunun beklediği kardeş bir an önce gelir canım sağlıkla da kucağına alırsın

İyi geceler kızlar.Bat a 10gün var ,şu an çok fena ateş basıyor beni.Sol kasık ağrım da var.Normalde geçen hafta yumurtlamş olmam lazım çünkü o zamanda ateş basması ve çok şiddetli kasık ağrılarım olmuştu.Gün aşırı değerlendirdik dün akşama kadar. (Takvimime uyuyor genelde yumurtlama tarihlerim).Bune şimdi durup dururken anlamadım?

Eğer ateş basması vücudunda oluyor ama ayakların ellerin buz gibi oluyorsa, bir bunalıyor bir üşüyorsan.. umutlandırmak istemem ama döllenme olmuş olabilir:)

Eğer ateş basması vücudunda oluyor ama ayakların ellerin buz gibi oluyorsa, bir bunalıyor bir üşüyorsan.. umutlandırmak istemem ama döllenme olmuş olabilir:)

Vallahi aynen dediğin gibi canım.Şimdi abdest aldım ayaklarım buz gibi ama yanaklarım pespembe ateş basmasından,birde beyaz akıntım başladı bugün.

Vallahi aynen dediğin gibi canım.Şimdi abdest aldım ayaklarım buz gibi ama yanaklarım pespembe ateş basmasından,birde beyaz akıntım başladı bugün.

Akıntın krem gibi mi? Bir de kasıklarında sanki bacağından bi damar çekiyor ya da pıt pıt atıyor (bizim buralarda seğiriyor derler) hissi var mı? Çok ağrı gibi değil ama rahatsızlık verici bi durum (ağrı biraz daha ilerleyen günlerde olacak)

Yaşadıklarımı anlatıyorsun resmen canımsol bacağım damarlardan kasıklarıma çekiyor resmen.Birden bugün akıntım krem gibi geldi ilk defa.

Onemli degil canim rabbim insallah tez zamanda versin sanada sende bu duyguyu tat evlat sahibi ol insallah

Allah bir daha yaşatmasın canım çok zor. Çok üzüldüm okuyunca.İnşallah oğlunun beklediği kardeş bir an önce gelir canım sağlıkla da kucağına alırsın
Amin canim insallah rabbim isteyen herkese versin. Hamile olmakla bitmiyor saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin uzun omurler versin insallah

Yaşadıklarımı anlatıyorsun resmen canımsol bacağım damarlardan kasıklarıma çekiyor resmen.Birden bugün akıntım krem gibi geldi ilk defa.

Hayırlısı olsun bakalım canım. Ayaklarını hep sıcak tut. Sürekli iki çorap hatta patik falan giy. Ayrıca (dışarı çıkıyor soğuk yerde falan çalışıyorsan) sürekli bel çevreni sıcak tut. İnşallah her şey güzel olur senin için. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…