Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar ben yumurtama takibi yaptırmıştım Yumurta çok güzel gelişti ve beklenilen zamanda çatladı. Yumurta rezeevinde çok iyi demişti doktor.Böyle olupta klomen ve çatlama iğnesi kullanılıyor mu yoksa yunurta gelişmediği ve çatlamadğı için mi kullanılıyor bu ilaçlar

Evet canımm aslında durayım diyorum ama dayanamıyorum 3 test aldım predictor. Birisi yarın sabah olacak diğerleri de 2 gün arayla. Inşallah diğerlerine gerek kalmadan yarın çift görürümm. Amiiin
Insallah canim hayirlisiyla ciksin haberlerini bekliyoruz sabah

Benim yumurta gelişmediği icin kullaniyorum zaten gelismedgi icin veriyolar klomeni

Tedavi görmüyorum bu ay adeti bekliyorum dr gidince klomenle takip isteyeceğim cunki diğer tedaviler çocuğu olanlara epey pahalı civanperçemi ve aslan oencesini araştırıyorum bir de
canım tüplerle alakalı tıkanıklık veya iltihap gibi bi durumun varsa maydanoz süt buharını öneririm bu ay denedim ve şu an hamileyim iltihap olmasa dahi rahim ici temizliğe birebir

Canım ne kadar zamandır deniyorsun ki? Kendine hormon yüklemeden önce eşin de test yaptırsın bence eğer yaptırmadıysa. İkinizde de sorun yoksa zaten güzel gelişen ve kendiliğinden çatlayan bir yumurta için neden ekstra hormon alacaksın?

Kizlar dusunuyorum da hersey rabbimin istedigi gibi oluyor onu ye bjnuye degil. Onceki klomen kullanisimi dusunuyorum da o zaman ramazan ayindaydik oruc tutuyordum yani sadece yumurta takibine giderken turmuyodum e ramazanda da yani iftar yemeginden baska pek bisey yenmiyodu bisey yememistim ama turmustu yani simdi ozen gosterdim biraz daha simdi de tutar insallah. Bu arada ben oglumu ramazan ayinda dogurmustum kizima da ramazan ayinda hamile kalmistim. Ne mubarek bir ay bol bereketli hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…