Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen bunu yazınca aklıma geldi benim eşim de tamamen tesadüf kestane balı almış balı çok sever zaten ama ilk defa kestane balı almıştı. 1 aydır belki daha fazladır her gün yiyor zencefil ve limonla karıştırıp boğazı için yiyordu ama bizim bebişe de faydası olmuştur belki.
Her şeyde var bir vesile bende hayatta bal yemem yiyemem dün eşime bana kestane balı al dedim nasıl yani dedi şaşırdı kaldı sebebini bile sormadan tamam alırım sen yeter ki ye dedi :KK48: bat 5 kaldı adet olursam yemeye başlıcam yine de bi ümit işte

ya kızlar bişi sorcam. eşim şuan sabah akşam 1 kaşık keçi boynuzu pekmezi içiyor. keçiboynuzu suyunu da araştırıyorum da özünü içiyor ya suyuna gerek yok şuan sanırım dimi. Çocuk olsun diye uğraşırken birde adamdan olmayalım:-):rolleyes:
Bence özü yeterli pekmezde yesin yanında tamam :emir_bebek:

Biz tüp bebek tedavisine başlayacaz artık. Bu adetle atılmamış bir yumurta var. Eğer şimdi iğnelere başlarsak bu atılmamış yumurta yeni yumurtaların oluşumunu baskılarmış. Doktor riske girmeyelim dedi. Ama bi hüsran oldu ben sandım ki hemen başlayacağız.
Şimdi anladım canım. Üzülme sakın. Herseyde bir hayır vardır öyle düşün ve stresten uzak dur. Biliyorum beklemek çok zor ama biraz daha sabır. İnşallah tek seferde tutar ve bu kadar beklemene değer. Hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah meleğin:dua:

Kızlar benim de 4 gün var bata, bir saat once bir deneyeyim dedim gebelik testi yapmaya yeltendim ama baktım butun gebelik testlerim bitmiş ovulasyn testleri var. Bazen de duyuyorduk ovulasyonla gebeliğini ogrenenleri. Ben de bunu deneyeyim bari dedim yaptım ama sonuç negatif. Bu da demek oluyor ki gebelik de negatif. İnşallah sizler pozitif sonuclarınızı alırsınız. Allah hepimize en hayırlısını nasip etsin.

Kızlar benim de 4 gün var bata, bir saat once bir deneyeyim dedim gebelik testi yapmaya yeltendim ama baktım butun gebelik testlerim bitmiş ovulasyn testleri var. Bazen de duyuyorduk ovulasyonla gebeliğini ogrenenleri. Ben de bunu deneyeyim bari dedim yaptım ama sonuç negatif. Bu da demek oluyor ki gebelik de negatif. İnşallah sizler pozitif sonuclarınızı alırsınız. Allah hepimize en hayırlısını nasip etsin.
Canim daha erken adet gunu testini tekrarla bence

Arkadaşlar beni de eklermisiniz en son 7 kasimda adet olmustum. Geçtiğimiz hafta yumurtlama oldu.1yildir istiyoruz fakat pozitif sonuç olmadi şimdiye kadar.

Benimde sat 3 kasımdı
Bir gün sonra adet günüm
Testim kar beyaz
içimi çok derin bi hüzün kaplıyor bu testi bembeyaz görünce
evir çevir hiç ama hiç hafif bi çizgi bile yok
Ovulasyon pik olalı 13 gün oldu sanırım bu ay için ımudu kesmeliyim değil mi?

Benimde sat 3 kasımdı
Bir gün sonra adet günüm
Testim kar beyaz
içimi çok derin bi hüzün kaplıyor bu testi bembeyaz görünce
evir çevir hiç ama hiç hafif bi çizgi bile yok
Ovulasyon pik olalı 13 gün oldu sanırım bu ay için ımudu kesmeliyim değil mi?
En az 15 gun olmali canim ovulasyondan sonra iki gun sonra adet olmazsan testi tekrarla

X