Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar adetime 3 gün var böyle cikti

Eklentiler

• 20181129_105216.jpg
    20181129_105216.jpg
    147,6 KB · Görüntüleme: 92
Var ama çok nadir birşey bu bide genetik senin ailende 1.ve 2.kuşakta ikiz çocuk varsa mümkün
Evet canım ikiz var. Anneannem iki kere ikiz doğurmuş ama tekleri ölmüş. Halamın da ikiz cocukları var. Ben çatlatma iğnesi oldum 11 gün önce. Yumurtam çatlamıştı. Dün gece yine kasıklarımda ve belimde ağrı başladı. Acaba yine mi yumurtlama oluştu diye düşündüm

Gunaydin kizlar dun bos geçtiği icin ben bugun ve yarini ust uste degerlendirip sonra gun asiri degerlendirmeyi planladim. Hayirlisi neyse o olsun insallah
üzülme canım bak benim doktorum igneyi vuruldugun günün ertesi 3 gün üst üste değerlendir demişti senin doktor tedbiren öyle demiştir spermler canlı kalıyorya bellı bır sure. yoksa benim doktorda o gün çok önemli olsaydı söylerdi bence.

üzülme canım bak benim doktorum igneyi vuruldugun günün ertesi 3 gün üst üste değerlendir demişti senin doktor tedbiren öyle demiştir spermler canlı kalıyorya bellı bır sure. yoksa benim doktorda o gün çok önemli olsaydı söylerdi bence.
Canım şimdiden gitme gitsen bile 2 günde bir kan vermen lazım değer takibi için. Adetin geçtikten sonra git. 5-6 haftadan önce kese görünmüyor zaten. 6+4'te de kalp atışını duyup, bebeği gördük karından ultrasonla. Bekle bence.

X