Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bata 5 gün var,her an regl olcakmışım gibi bel ağrılarım var.Biraz önce eşim tütün kolonyası sürmüş gelip bana sarıldı,çok feci midem bulandı. Uzaklaştırdim kendimden,bozuldu garibim :)
Bu stresli,meraklı,hassas süreç de eşiniz size nasıl destek oluyor hanımlar ?
Bizimde esimin iki aksam ust uste işi var cok kizdim yani kac gundur bekliyorum ben bunu. Ama beni yatıştırmaya calisiyor oda saolsun. Sen yat dinlen ben erken gelmeye çalışacağım merak etme bosa gitmeyecek ilac dedi bakalm nolcak

Kızlar göğüs ağrısı hamilelik belirtisi de olabilir mii ? Ya da koltuk altından başlayan ağrı illa regl belirtisi mii

Yani canım böyle belirtiler her ay oluyor kendimizi dinlememiz lazım Akışına bırak zamanı gelince öğrenirsin elbet bebişin varsa:anne:
Haklısın canım her ay olan göğüs ağrısı ama onu bile hala umut olarak görüyorum. Bu ay da olmazsa tedaviye başlıyoruz öyle çok istiyorum, o kadar çok dua ediyorum ki bu ay kendiliğinden olsun diye. Hayırlısı olsun hepimiz hakkında inşallah

Mrh kızlar bugün tam 1 hafta oldu catlatma iğnesi oldum kalçadan 2 yumurtam 21-22 mm di onun haricinde 2 yumurta daha gelisiyodu adetin 2.günü klomen 5. Günü ise menogon igne kullandım sizce idrar testini ne zaman yapmalıyım? 3 gün değerlendirdik daha değerlendirmemiz gerek mı?

Mrh kızlar bugün tam 1 hafta oldu catlatma iğnesi oldum kalçadan 2 yumurtam 21-22 mm di onun haricinde 2 yumurta daha gelisiyodu adetin 2.günü klomen 5. Günü ise menogon igne kullandım sizce idrar testini ne zaman yapmalıyım? 3 gün değerlendirdik daha değerlendirmemiz gerek mı?
Adetten önceye kadar günaşırı değerlendirin bence bebişin inşallah seninledir canım :)

Canlarım beni uyku tutmadı size yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşayım istedim. Kestane balı sperm arttırıyormuş birde kadında doğurganlığı arttırıyormuş. 14 yıl çocukları olmayan birisi bu balı sabahları aç karna yemiş ve ikiz evlat sahibi olmuşlar! Araştırınca bir çok şeye faydasını da okuyacaksınız.. nusret gündüz diye bir hoca var tvde çıkıyor o bahsetti bundan oda dedi ki Kestane balın üzerine Ya Musavvir el Musavvir esmasını 336 defa Okuyup sabahları aç karna 41 gün karı koca yesinler Allahın izniyle hayırlı bir kapı açılacaktır bebişimiz gelecek inşallah :) Duanın gücüne inanıyoruz her şey bir vesile.. Ben eşime aldırmayı düşünüyorum belki aklınıza yatarsa vesile olmuş olurum sizlere de çok mutlu olurum allaha emanet olun hayırlı geceler :KK200:

X