Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım beni uyku tutmadı size yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşayım istedim. Kestane balı sperm arttırıyormuş birde kadında doğurganlığı arttırıyormuş. 14 yıl çocukları olmayan birisi bu balı sabahları aç karna yemiş ve ikiz evlat sahibi olmuşlar! Araştırınca bir çok şeye faydasını da okuyacaksınız.. nusret gündüz diye bir hoca var tvde çıkıyor o bahsetti bundan oda dedi ki Kestane balın üzerine Ya Musavvir el Musavvir esmasını 336 defa Okuyup sabahları aç karna 41 gün karı koca yesinler Allahın izniyle hayırlı bir kapı açılacaktır bebişimiz gelecek inşallah :) Duanın gücüne inanıyoruz her şey bir vesile.. Ben eşime aldırmayı düşünüyorum belki aklınıza yatarsa vesile olmuş olurum sizlere de çok mutlu olurum allaha emanet olun hayırlı geceler :KK200:
Canım sen bunu yazınca aklıma geldi benim eşim de tamamen tesadüf kestane balı almış balı çok sever zaten ama ilk defa kestane balı almıştı. 1 aydır belki daha fazladır her gün yiyor zencefil ve limonla karıştırıp boğazı için yiyordu ama bizim bebişe de faydası olmuştur belki.

Canım sen bunu yazınca aklıma geldi benim eşim de tamamen tesadüf kestane balı almış balı çok sever zaten ama ilk defa kestane balı almıştı. 1 aydır belki daha fazladır her gün yiyor zencefil ve limonla karıştırıp boğazı için yiyordu ama bizim bebişe de faydası olmuştur belki.
inanırmısın bende şimdi kestane balı araştırıyodum sipariş versem mi diyordum. sen yazdın :KK54: şimdi kesin alıyorum canım saol:KK73:

ya kızlar bişi sorcam. eşim şuan sabah akşam 1 kaşık keçi boynuzu pekmezi içiyor. keçiboynuzu suyunu da araştırıyorum da özünü içiyor ya suyuna gerek yok şuan sanırım dimi. Çocuk olsun diye uğraşırken birde adamdan olmayalım:-):rolleyes:

Bugün tedaviye başlayacaktık adetin 3. Günüdeyim. Ultrasonda geçen siklusumdan kalma 15 mm lik bir yumurta gördük. Önümüzdeki aya ertledi doktorum.

üşüttünmü kız acaba. bugün değerlendirme yapacaksınız takviye vitamin al canım. bugünün yarını değerlendirmen lazım:KK16:
Aynen canim ayaklarımda corap patik sirtimda yelek falan simdi bol meyve yiyeyim bakalm bu aksam umarim degerlendiririz dua edin arkadaslar :dua:

Yani canım ne oluyor o yumurta anlayamadım ben
Biz tüp bebek tedavisine başlayacaz artık. Bu adetle atılmamış bir yumurta var. Eğer şimdi iğnelere başlarsak bu atılmamış yumurta yeni yumurtaların oluşumunu baskılarmış. Doktor riske girmeyelim dedi. Ama bi hüsran oldu ben sandım ki hemen başlayacağız.

X