Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hasta olacakmisim gibi hissediyordum belirtin kalmadı karnım da hafif hafif ağrı oluyor arada o da hep ereğli olacağım zaman oluyor
Canim son zamanlarda kendimizi umutlandirmamak icin beynimiz adet olacakmişiz gibi hissettiriyor. Insallah bebegin seninledir

Slm kizlarrr bugün misafirlerim vardı hic bakamadım topige nasılsiniz bakalim durumlar nasil gidiyo :)) bende simdi Meryem suresini Yasini serifi Kenzül arş duasıni okudum kendime ve tüm isteyen herkeze dualar ettim Rabbim kabul etsin insallah bu ay yüzumüzü güldürsün göbüslerimizi doldursun güzel anne adayları :))

Aslında ümitli değilim diye düşünüyordum ama öyle değilmiş baya üzüldüm bugün:KK43:
ben de bugün ben hiç anne olamayacak mıyım diye baya ağladım eşime. Yazık ona da üzülüyorum ama.
Neyse atlattım ama daha iyiyim şükür. İnsallah hayırlısıyla tez zamanda biz de hamilelik haberimizi alırıZ.
Bana iyi geldiniz kızlar çok teşekkür ederim :)
canım inan hepimiz aynı şeyleri düşünüyoruz ve yaşıyoruz .bende hep eşime seni baba yapamadım diye üzülüyorum derdim .telefonunda arkadaşlarının çocuklarının fotoğrafları vardı hep.olmayacak galiba diye çocuk parklarında eşimin omzunda çok ağladım .şimdi o parklardan geçerken gülerek bahsediyoruz .inşallah canım tez zamanda Rabbim nasip etsin kucağını doldursun Rabbim

Kizlar ben bu calisma asamalarinda pek giremeyecegim. Bu ara biraz oglumla ilgilenmem gerekiyor. Onun icin sayi kartlari alfabe kartlari falan hazirlayacagim biraz calismasi lazim cunku :-)
bizim oğlanda bizi uyutuyor çalışamıyoruz kardeş istemiyor galiba bizi yanyana bile görmeye dayanamıyor hemen ortamıza giriyor:KK70:

O kadar guzel dusunceli guzel yurekli insanlarsiniz ki rabbim tez zamada size anne olmayi nasip etsin insallah. Butun ictenligimle bunlari soyluyorum ve dua ediyorum. Sizi seviyorum iyiki varsınız guclu durup birbirimize destek olalim cunku herseyi sadece yasayan anlar ama unutmayin UMUT HEP VAR...:KK200:
bende çok sevdim buradaki herkesi çok samimi geliyor herkes inşallah Rabbim anneliği tattırız herkese

canım inan hepimiz aynı şeyleri düşünüyoruz ve yaşıyoruz .bende hep eşime seni baba yapamadım diye üzülüyorum derdim .telefonunda arkadaşlarının çocuklarının fotoğrafları vardı hep.olmayacak galiba diye çocuk parklarında eşimin omzunda çok ağladım .şimdi o parklardan geçerken gülerek bahsediyoruz .inşallah canım tez zamanda Rabbim nasip etsin kucağını doldursun Rabbim
Evet benim eşim de hep arkadaşlarının çocuklarıyla oynuyor içim acıyor. Cevreye biz daha istemiyoruz diyoruz ama işte kalbimizin sızısına engel olamıyoruz. İnsallah biz ve isteyen herkesin hayırlı evlatları olur da bugünleri çabucak unuturuz:KK200::anneadayı:

Kizlar tekrar merhaba ben sürekll giremyiorun girsemde uzaktan okuyorum sadece. Bir oglum var ve üc ay önce aklimizda yokken hamile kaldim kalp atisi duuyulmadi ve kürtaj oldum. Hic ikinciyi düsünmezken simdi gönlümüze düstü. Cok istiyoruz. Ben tabii 40 yasindayim. :olamaz:

Ancak sizden daha bilgisizim. Birsey sormak istiyorum Bat im 12 Aralik ve afedersiniz akintima ve de takvime göre üc gündür yumurtlama dönemindeyim. Calismalara devam ettik ama sunu merak ediyorum yumurta catlama diyorsunuzya. O catladiktan sonra mi hamile kalma olasiligi yüksek yoksa büyüdügü ve catlamadan önceki zaman mi yüksek ?:110:

Kizlar tekrar merhaba ben sürekll giremyiorun girsemde uzaktan okuyorum sadece. Bir oglum var ve üc ay önce aklimizda yokken hamile kaldim kalp atisi duuyulmadi ve kürtaj oldum. Hic ikinciyi düsünmezken simdi gönlümüze düstü. Cok istiyoruz. Ben tabii 40 yasindayim. :olamaz:

Ancak sizden daha bilgisizim. Birsey sormak istiyorum Bat im 12 Aralik ve afedersiniz akintima ve de takvime göre üc gündür yumurtlama dönemindeyim. Calismalara devam ettik ama sunu merak ediyorum yumurta catlama diyorsunuzya. O catladiktan sonra mi hamile kalma olasiligi yüksek yoksa büyüdügü ve catlamadan önceki zaman mi yüksek ?:110:
Yumurta çatlamadan önceki gün hamile kalma şansınız %25 daha fazla çatldığı gün ve ardından iki gün daha sonrasında bi dolu bi boş olacak şekilde değerlendirin sağlıklı bi kadının o ay hamild kalma oranı%15 zaten şans yüzümüze güler inşallah

iyi akşamlar herkese. benim yumurtlama tarihim 17 veya 18 kasım. o tarihlerse 1 hafta boyunca gün aşırı ilişki yaşadık. dün yani adetime 5 gün kala hafif kahverengi silince de açık pembe lekem oldu 2 saate kesildi. bekledigim adet tarihim 2 ya da 3 aralık yerleşme kanaması yaşamış olabilir miyim. her an adet olacak gibiyim sağ kasigim ve belim çok ağrıyo test yapsam sabah çıkar mi

iyi akşamlar herkese. benim yumurtlama tarihim 17 veya 18 kasım. o tarihlerse 1 hafta boyunca gün aşırı ilişki yaşadık. dün yani adetime 5 gün kala hafif kahverengi silince de açık pembe lekem oldu 2 saate kesildi. bekledigim adet tarihim 2 ya da 3 aralık yerleşme kanaması yaşamış olabilir miyim. her an adet olacak gibiyim sağ kasigim ve belim çok ağrıyo test yapsam sabah çıkar mi
Sabah bir test yap canim sen

X