Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H Hipermetrop @sirkencubin @Bifincankahve mltm_48 mltm_48 M mimmea kizlar son durumunuzu ve yeni batlari beni etiketleyerek soylerseniz sevinirim
Gün sayıyorum canım heyecanla. Son 2 gün cuma okula da gitmiyorum direk hastane kan tahlili idrar Testi falan yapmadım yapmaya da niyetim yok. Oldu gibi bir his var içimde ilk defa inşallah rabbim nasip eder olmazsa da daha önce de dediğim gibi bana bu gün sayma bekleme umudu veren rabbime şükürler olsun. En azından çözümsüz bir durumda değilim. Zor ve meşakkatli bir süreçteyim ama sonu güzel olacak eminim

Gün sayıyorum canım heyecanla. Son 2 gün cuma okula da gitmiyorum direk hastane kan tahlili idrar Testi falan yapmadım yapmaya da niyetim yok. Oldu gibi bir his var içimde ilk defa inşallah rabbim nasip eder olmazsa da daha önce de dediğim gibi bana bu gün sayma bekleme umudu veren rabbime şükürler olsun. En azından çözümsüz bir durumda değilim. Zor ve meşakkatli bir süreçteyim ama sonu güzel olacak eminim
Insallah canim guzel haberlerle gelmeni bekliyoruz. Gebeligi hisseder bazi kadinlar biliyor musun insallah sende hislerinde yanilmiyorsundur ve bebisin seninledir:dua::anneadayı::KK200:

günaydın kızlar, moralim bozulduğu için dün pek girmek istemedim. bugün daha iyiyim reglimin 2.günü akşama doktora gidicem bakalım bu ay neye başlayacağız.
hamile kalanları tebrik ederim hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin rabbim. Darısı bizim başımıza:dua:

X