Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzumm dha ne gelen var ne gden bakalim nasip cnm bekliyorum sn neyaptn
Valla canım sabah 6 da çok fena bi açlıkla uyandım iyice yedim ama yine acıktım bi açlık gidiyor bakalım ama hayırlısı canım bide idrarimda minik minik parçalar var bulanık bildiğin idrarım hayırlısı bekliyorum ama umutlanmak da istemiyorum

Hadi hayirlisi cnm ya yinede kendini cok kaptirma üzulursun kuzucum bn oluruna biraktim valla cnm esimle aramda bozuk zaten hakkimizda hayirlisi olsun

Kizlar vucut aslinda kendini hamilelik ayindan bir ay once baslarmis hazirlamaya. oyle dusunun. Bu ay olmasa bile onumuzdeki aya hazirlandim aslinda onumuzdeki ay olacak inşallah deyin

Hadi hayirlisi cnm ya yinede kendini cok kaptirma üzulursun kuzucum bn oluruna biraktim valla cnm esimle aramda bozuk zaten hakkimizda hayirlisi olsun
Yuhh olur da bu kadar mı olur valla bizde aynı bende oluruna bıraktım valla napıyım kendimi yıpratmaktan da bi hal oldum artık canım hakkımızda hayırlısı olsun :)

Yuhh olur da bu kadar mı olur valla bizde aynı bende oluruna bıraktım valla napıyım kendimi yıpratmaktan da bi hal oldum artık canım hakkımızda hayırlısı olsun :)
Aynen cnm bnm hayirlisi herseyin eşinde ananinda babaninda cocugunda herseyin hayirlisi ...

Kizlar karaciger yumurta kalitesini arttiriyormus sizin icin bir arastirma yaptim sayfanin linkini atiyorum inceleyin

Yeni gelen arkadaşlarımız kac aydir deniyorlar nasil bir yöntem uyguluyorlar anlatirsaniz seviniriz. Ona gore bilgi alisverisi saglariz

Yeni gelen arkadaşlarımız kac aydir deniyorlar nasil bir yöntem uyguluyorlar anlatirsaniz seviniriz. Ona gore bilgi alisverisi saglariz

5 aydır deniyoruz eşimle ilk bebeğimiz olacak inşallah, gelecek ay ilk doktor kontrolümü olacağım hem hormon tahlilleri hem de ultrason yapmasını isteyeceğim bir sorun var mı yok mu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…