Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 aydır deniyoruz eşimle ilk bebeğimiz olacak inşallah, gelecek ay ilk doktor kontrolümü olacağım hem hormon tahlilleri hem de ultrason yapmasını isteyeceğim bir sorun var mı yok mu diye :KK56:
Masallah ne guzel. Rabbim biran once versin insallah

Evet kizlar gunu atlattim simdi de aksam yemegi falan filan iste saolsun zaten kayinvalidem cok yardimci oldu hiçbirşey yaptirmadi. Simdiden korumak lazim diye :KK48:

biz de 10 aydır uğraşıyoruz. çatlama iğnesi oldum geçen ay tutmadı. sonra hsg çekildi 2 hafta önce yumurtlama döneminin başında ilişki yasak demişti doktor başta yapamadık. hsgden sonra zamana denk geldi çünkü. sadece yumurtlamanın en yüksek olduğu zamanları değerlendirdik bizde. regli olana kadarde değerlendirmeyi düşünüyoruz. eğer bu ayda olmazsa aşılama yapılacak dedi doktor. inşallah tutarda başka işleme gerek kalmaz :KK43:

Ohh öyle kayınvalide her eve lazım :))
Allah var benimki cok yardimci olur. Daha hatta tam iyilesmedin kizim bekle yine olur cocugunuz daha kucuksunuz falan der hep daha onceki hamileliklerimde de zaten elimi sicak sudan soguk suya sokmadi yani :KK68:

İyi akşamlar kızlar bnde giremedim bugun siteye görümcem kuran okuttı evde ordaydım.nasılsınız aranzda bu ay ovu testi denicek olan fln varmı bnde denesemmi bu ay diyorum hiç almadım ama alsammı bu ay

İyi akşamlar kızlar bnde giremedim bugun siteye görümcem kuran okuttı evde ordaydım.nasılsınız aranzda bu ay ovu testi denicek olan fln varmı bnde denesemmi bu ay diyorum hiç almadım ama alsammı bu ay
Merhaba canim ben cok istedim de burasi kucuk yer bulamadim. Bu ay klomen e basladim

X