Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey sorcam catlamtma iğnesi hakkında şimdi normalde kendi kendine bile büyüyen folükülm bu ay klomele yavas büyüyor bugünde gitti 16 mm olmş çarşamba tekrar çagrdı . Çarşamba günü döngümün 18. Gününe denk geliyor sizcede gec degil mi en son kaçıncı gün vurulur bu iğne artık hiçbiir doktora güvenemiyorum korkyorm

Kızlar bişey sorcam catlamtma iğnesi hakkında şimdi normalde kendi kendine bile büyüyen folükülm bu ay klomele yavas büyüyor bugünde gitti 16 mm olmş çarşamba tekrar çagrdı . Çarşamba günü döngümün 18. Gününe denk geliyor sizcede gec degil mi en son kaçıncı gün vurulur bu iğne artık hiçbiir doktora güvenemiyorum korkyorm
İlaç sağlıklı kaliteli bir şekilde yavaş yavaş büyütmüştür bunda kafanıza takıpta yumurtalarınızı etkilemeyin bence çarşambaya allahın izniyle çatlatma iğnesini kesin olursun pozitif düşün

Bu ay benimde klomenle gec buyudu canim dur bakalm hayirlisi

Klomen tedavisinden sonuç alamazsam şubat gibi anneannem ümreye gidecek ona getittirmeyi düşünüyorum inanıyorum bu ota. Beni bilgilendirirsen gelişmelerden sevinirim canım innnşallah bebişin bu güzel vesileyle seninle olur
Amin canım inşallah aldığımda sımsıkı yumruk gibiydi suya koydum 2 gundur suda bekletiyorum ve suyunu iciyorum açıldı o sımsıkılığı gitti sarı çicekler açtı ins bu ay sonuç alırım bende çok inanıyorumm denemkte fayda var

Kizlar doktordan geliyorum 177 kan degerim cikti kurtaj oldugum icin 4 haftalikmisim daha yanlis heaaplamisim keseyi 10 gun sonra goruruz dedi doktor
Olsun canim buna sukur ne guzel ama cok dikkat et kendine az bir zaman gecene kadar hicbir is yapma agir bisey kaldirma falan aman

Kizlar doktordan geliyorum 177 kan degerim cikti kurtaj oldugum icin 4 haftalikmisim daha yanlis heaaplamisim keseyi 10 gun sonra goruruz dedi doktor
Canım sağlıkla artsın inşallah değerin:) benim de 3 haftalık 65.5 çıktı değerim bugün kan verdim:) inşallah keseyi de görürüz kalp atışını da duyarız sağlıklı bir şekilde:KK200:

Olsun canim buna sukur ne guzel ama cok dikkat et kendine az bir zaman gecene kadar hicbir is yapma agir bisey kaldirma falan aman
Yok kuzucum allah razi olsun dusundugun icin tabikide elhamdülillah gecen ay kürtaj oldum adet gormeden yine Rabbim verdi melegimi bana nasip etti darısı tum isteyenlerin basina cnm benim

Yok kuzucum allah razi olsun dusundugun icin tabikide elhamdülillah gecen ay kürtaj oldum adet gormeden yine Rabbim verdi melegimi bana nasip etti darısı tum isteyenlerin basina cnm benim
Canım sağlıkla artsın inşallah değerin:) benim de 3 haftalık 65.5 çıktı değerim bugün kan verdim:) inşallah kesiyi de görürüz kalp atışını da duyarız sağlıklı bir şekilde:KK200:
Valla siz böyle yazdıkça heyecanlanıyorum yaaa gözünüz aydın allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin:dua: benim hala gelen gidin hiçbirşey yok:KK17:

Valla siz böyle yazdıkça heyecanlanıyorum yaaa gözünüz aydın allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin:dua: benim hala gelen gidin hiçbirşey yok:KK17:
Olur kuzum bnm bol bol dua ediyorum hepinize en kisa zamanda sizlerd3nde gelıcek guzel haberler inaniyorum

Canım sağlıkla artsın inşallah değerin:) benim de 3 haftalık 65.5 çıktı değerim bugün kan verdim:) inşallah keseyi de görürüz kalp atışını da duyarız sağlıklı bir şekilde:KK200:
Masallah masallah yani kac gun onceden cikti ikiz bile olabilir diye dusunmustum ben :KK200::KK68:

evet bayanlar ben çalışmaları tamamladım ilk defa bu ay 4 gün üsülüne uydum bakalım hayırlısı.Bu ay klomenle 22 ml yumurtam oluşmuştu doktor ilk göremedi arkalara saklanmış dedi ama sonra gördü:)

Canım seninle batlarımız aynıİnşallah hayırlı haberleri alırız.Senin yumurtlama günlerinde kasık ağrın oldu mu?Yumurta gelişmiş ya merak ettim.Hangi yumurtlama belirtileri vardı sende?

Bugunku ağrılardan dolayi acaba bu aksami degerlendirsek mi diye düşünüyorum kizlar fikirlerinizi soyler misiniz

X