Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok ama yarını beklicem ya gelmezse akşam yapcam kesin kararlıyım allahımmmmmmmmmmm hamile olsam ne güzel olur:oops::KK23:
Insallahh canim oylesindir ama yani ne bileyim icimde sevinc var benim :-) cunku adet oncesi oyle kahverengi gelip kesilmez yani bikac saate hemen gelir devami yarina kadar sabirsizlikla bekleyecegim seni :dua::dua: :-)

Ay agrisi batiyo gibi suan baya var ama catlamaz demi sonucta daha cumartesi gunu 10 mm di yani buyumez hemen o kadar

klomen bende her güne 2 mm büyütmüştü. inşallah çatlamamıştır ve inşallah doktor test yapar en azından bunu talep edebilirsin ki daha önce çatladı mı diye 14 gün boyunca endişe duymazsın.Ganol f bende daha hızlı bir büyüme sağlamıştı ki şanslısın onu kullanmamışsın

Ayy ben de aynı durumdayım sürekli wc ye gidiyorum. Aslında bu aydan hiç ümitli değilim ama sanki bugün heyecan yaptım. İnsallah hepimiz güzel haberler alırız :KK19:
amin kuzum inşallahhhhhhh:dua: evet ilk bebeğim olacak inşallah bizda 10 aydır deniyoruz nasip olmadı bi türlü o_O senin ikinci mi olacak:KK200:

klomen bende her güne 2 mm büyütmüştü. inşallah çatlamamıştır ve inşallah doktor test yapar en azından bunu talep edebilirsin ki daha önce çatladı mı diye 14 gün boyunca endişe duymazsın.Ganol f bende daha hızlı bir büyüme sağlamıştı ki şanslısın onu kullanmamışsın
Canim ben daha once de klomen kullanmistim gecen sene. O zaman yani carsamba bitmisti klomen cuma 15-16 mm pazartesi de 21-22 mm olarak buyumustu. Ve o ay hemen hamile kalmistim ilk kullanimda. Ama bu sefer kullandigimda sali günü bitti persembe gittim yeterli buyume olmamis dedi cumartesi cagirdi gittim solda 11mm lik sagda da iki tane 10 mm lik buyuklukte yumurta olmus solda cok varmis ama enbuyugu 11 dedi. Simdi yarin cagirdi iste yani daha onceye gore yavas buyudu ama biranda mi buyuyo dedim acaba ilk defa boyle agri hissettim

kızlaaarr benim de bat 4 aralık beklemedeyim... 1 haftadan fazladır kasık ağrılarım var önceleri yumurtlama ağrısı diye aldırış etmedim ama hala geçmedi ve göğüslerde aşırı hassasiyet var dokunamıyorum bile.. inşallah isteyen herkes gibi bende güzel haber alırım :dua: test yapmaya korkar oldum 5 gün önce yaptım negatif çıktı

Canim ben daha once de klomen kullanmistim gecen sene. O zaman yani carsamba bitmisti klomen cuma 15-16 mm pazartesi de 21-22 mm olarak buyumustu. Ve o ay hemen hamile kalmistim ilk kullanimda. Ama bu sefer kullandigimda sali günü bitti persembe gittim yeterli buyume olmamis dedi cumartesi cagirdi gittim solda 11mm lik sagda da iki tane 10 mm lik buyuklukte yumurta olmus solda cok varmis ama enbuyugu 11 dedi. Simdi yarin cagirdi iste yani daha onceye gore yavas buyudu ama biranda mi buyuyo dedim acaba ilk defa boyle agri hissettim
her şey bir yana kader kısmet bu işler hep bir vesile.eylülde mayıs haziran temmuz ve ağustosta klomen kullandım çok güzel yumurtalar oldu ama nasip olmadı.eylülde letü kullandım yumurtalarım oldu yine nasip olmadı.ekimde letü kullandım bu sefer hiç yumurtam oladı.bu ay ganol f iğne denedik ilk kontrole gittiğimde hiç bir yumurta yoktu umut yoktu.çok kötü olmuştuk eşimle.Doktor iğnelere devam et 4 gün sonra gel dedi umutsuz şekilde gittiğim o doktorda yumurtamın olduğunu ve 17 mm olduğunu öğrendik 4 günde bunları yaşadım hemen aşılamaya aldıalr ertesi günü.Stres yapmamıştım o 4 günde kabullendim olmuyor diye allah kader kısmet olacağı varsa olur kendini dinleme

X