Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G gcm19944 duskapani duskapani kızlar hayırlı olsun tekrardan çok heyecanlı çok güzel bir yola giriyorsunuz Rabbim tamamına erdirsin kucağınızada almayı nasip etsin inşallah :KK200::nazar::KK200:
Amiiiin inşallah canım benimm:KK200: darısı başına inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sana da versin Allahım:dua::dua::dua: inşallah şu an hamilesindir hatta ne güzel olur:dua:

Canım gün aşırı ilşki en idealiymiş.Dünü değerlendirdiyseniz bence bugün değil de yarın sabahtan değerlendirebilirsiniz
Aslinda en son persembe falan degerlendirmistik sanirim. Catlatma ignesini bekleyip o zamanlari degerlendirelim diye bekledim

Simdi yarin catlatma ignesi verirse bol bol kaliteli beslenme ile iki gun ust uste sonra iki gun de gun aşırı degerlendirme yapmayi düşünüyorum

Simdi yarin catlatma ignesi verirse bol bol kaliteli beslenme ile iki gun ust uste sonra iki gun de gun aşırı degerlendirme yapmayi düşünüyorum
Aslinda en son persembe falan degerlendirmistik sanirim. Catlatma ignesini bekleyip o zamanlari degerlendirelim diye bekledim

Canım seninle de batlarımız aynı:KK17:.Yarın doktor iğne vercekse yarın akşamı değerlendirirsinz belki o yüzden bugünü boş geçin.İki gün arka arkaya sperm kalitesi düşüyormuş,gün aşırı daha iyi diyorlar.

Canım seninle batlarımız aynıİnşallah hayırlı haberleri alırız.Senin yumurtlama günlerinde kasık ağrın oldu mu?Yumurta gelişmiş ya merak ettim.Hangi yumurtlama belirtileri vardı sende?
insallah canim benim yumurtlamada ilk kez bu ay nedense ne belim ne kasiklarim agrimadi belki o donem cok yogundum ondan canim kendimi dinlemedim bgun yumurtlamanin 5.gunu ben klomem kullandim canim bu ay yumurtlamayida ovulasyon testiyle anladim

insallah canim benim yumurtlamada ilk kez bu ay nedense ne belim ne kasiklarim agrimadi belki o donem cok yogundum ondan canim kendimi dinlemedim bgun yumurtlamanin 5.gunu ben klomem kullandim canim bu ay yumurtlamayida ovulasyon testiyle anladim

Benim çok kasık ağrım oldu da o yüzden sordum canım.Test falan da kullanmadığm için emin olamadım yumurtladğmdan.İnşAlLah hayrlı haberleri alırız 10aralıkta:dua:

Ben de varımmmmm bat 7 Aralık :KK200: sürecimi anlatayım
Adetimin4.günü klomene başladım. 5 gün kullanıp bitirdim. (14 - 18 Kasım)
3 gün sonra doktor kontrolüne gittim, hapın işe yaradığını söyledi ve yumurtam döngünün 10.gününde 12 cm olmuştu, (21 Kasım)
2 gün sonra tekrar çağırdı
Ve tekrar gittiğimde (23 Kasım) yumurtam 17 cm olmuştu. Ertesi günden başlayarak günaşırı ilişki olmasını istedi,
Söylediği gibi yapıyoruz.
Son kontrolden iki gün sonra yani dün(25 Kasım) şiddetli yumurtalık ağrısı oldu, bugün de su gibi akıntı var
Bunlar çatlama belirtisiymiş.
Artık hayırlısını diliyorum :))) 7 aralığı heyecanla bekliyorum :KK15:

Ben de varımmmmm bat 7 Aralık :KK200: sürecimi anlatayım
Adetimin4.günü klomene başladım. 5 gün kullanıp bitirdim. (14 - 18 Kasım)
3 gün sonra doktor kontrolüne gittim, hapın işe yaradığını söyledi ve yumurtam döngünün 10.gününde 12 cm olmuştu, (21 Kasım)
2 gün sonra tekrar çağırdı
Ve tekrar gittiğimde (23 Kasım) yumurtam 17 cm olmuştu. Ertesi günden başlayarak günaşırı ilişki olmasını istedi,
Söylediği gibi yapıyoruz.
Son kontrolden iki gün sonra yani dün(25 Kasım) şiddetli yumurtalık ağrısı oldu, bugün de su gibi akıntı var
Bunlar çatlama belirtisiymiş.
Artık hayırlısını diliyorum :))) 7 aralığı heyecanla bekliyorum :KK15:
Bebişinn inşallah seninledir canım güzel haberler verirsin bize:KK73:

X