Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
her şey bir yana kader kısmet bu işler hep bir vesile.eylülde mayıs haziran temmuz ve ağustosta klomen kullandım çok güzel yumurtalar oldu ama nasip olmadı.eylülde letü kullandım yumurtalarım oldu yine nasip olmadı.ekimde letü kullandım bu sefer hiç yumurtam oladı.bu ay ganol f iğne denedik ilk kontrole gittiğimde hiç bir yumurta yoktu umut yoktu.çok kötü olmuştuk eşimle.Doktor iğnelere devam et 4 gün sonra gel dedi umutsuz şekilde gittiğim o doktorda yumurtamın olduğunu ve 17 mm olduğunu öğrendik 4 günde bunları yaşadım hemen aşılamaya aldıalr ertesi günü.Stres yapmamıştım o 4 günde kabullendim olmuyor diye allah kader kısmet olacağı varsa olur kendini dinleme
Hayırlısı tabikide hersey icin

kızlaaarr benim de bat 4 aralık beklemedeyim... 1 haftadan fazladır kasık ağrılarım var önceleri yumurtlama ağrısı diye aldırış etmedim ama hala geçmedi ve göğüslerde aşırı hassasiyet var dokunamıyorum bile.. inşallah isteyen herkes gibi bende güzel haber alırım :dua: test yapmaya korkar oldum 5 gün önce yaptım negatif çıktı
Canim 5 gun erken bir surec testi istersen tekrarlayabilirsisin adet gününde

Günaydınnnn kızlar hamile kalmak için meryem ana eli otunu duyan varmı hiç bana ümreden getirmişti bi teyze bu ay ben onuda kullanmaya başladım aranızda kullanıp sonuc alan veya alamayan varmi ?
Klomen tedavisinden sonuç alamazsam şubat gibi anneannem ümreye gidecek ona getittirmeyi düşünüyorum inanıyorum bu ota. Beni bilgilendirirsen gelişmelerden sevinirim canım innnşallah bebişin bu güzel vesileyle seninle olur

Kizlar merhaba öncelikle calistigimdan dolayı yazamıyorum pek Bu gün vajinamdan bıçak sapnlamis gibi oldu bu tarh durumları yaşayan var mi

Klomen tedavisinden sonuç alamazsam şubat gibi anneannem ümreye gidecek ona getittirmeyi düşünüyorum inanıyorum bu ota. Beni bilgilendirirsen gelişmelerden sevinirim canım innnşallah bebişin bu güzel vesileyle seninle olur
ben kullanmıştım elimde de bolca miktarda var ama suyu midemi çok bulandırmıştı içemedim

evet bayanlar ben çalışmaları tamamladım ilk defa bu ay 4 gün üsülüne uydum bakalım hayırlısı.Bu ay klomenle 22 ml yumurtam oluşmuştu doktor ilk göremedi arkalara saklanmış dedi ama sonra gördü:)

evet bayanlar ben çalışmaları tamamladım ilk defa bu ay 4 gün üsülüne uydum bakalım hayırlısı.Bu ay klomenle 22 ml yumurtam oluşmuştu doktor ilk göremedi arkalara saklanmış dedi ama sonra gördü:)
ayyy hadi maşallahhhhh inşallah tutunurlar canım:dua: benim geçen ay 24 mm-19 mm yumurtalarım vardı ikiz bile olur demişti doktor çatlama iğnesinide vurduk yinede olamyınca olmuyor.:KK14:

bir sorun varmıydı sende canım
aslında hamileliği engelleyen bi sorun yok dedi doktor. sadece pco var dedi oda sıkıntı değil dedi. eşiminde herşey normal işte allah nasip etmeyince olmuyor. bugün regli günüm hala gelen gidin yok lekelenme bile yok oyüzden biraz umutladım açıkcası yarın test yapıcam:KK23:

aslında hamileliği engelleyen bi sorun yok dedi doktor. sadece pco var dedi oda sıkıntı değil dedi. eşiminde herşey normal işte allah nasip etmeyince olmuyor. bugün regli günüm hala gelen gidin yok lekelenme bile yok oyüzden biraz umutladım açıkcası yarın test yapıcam:KK23:

inşallah sıradaki anne adayı sensin canım.Umarım mutlu haberi yarın bizimle paylaşırsın.dualarımız seninle

X