Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Suan sol tarafimda hafif agri var az once havuc yemiştim sanirim o etki yapti sol taraftaki 11 mm lik buyume yapiyor heralde bu arada rahim kalinligi da daha 6 mm yani zamanin var daha dedi doktor

ben buay bal tarçın çörekotu dut pekmezi keçiboynuzu tozunu macun yapıp yedim eşimede yedirdim .
11. günde ovulasyon oldu ilk defa bukadar erken yumurta oldu .
çörekotu keçiboynuzu tozu ve dut pekmezi spermlerin kalitesini ve sayısını arttırıyormuş ve bence yumurtayada faydası oldu bence bakalım sonuç ne olacak

Bir suru kür var ama hepsinin bir baslama zamani var o yuzden ben simdi iki gunluk icin yesem mi yemesem mi bilemedim yanlis bisey de yapmak istemiyorum kararsız kaldim

Bir suru kür var ama hepsinin bir baslama zamani var o yuzden ben simdi iki gunluk icin yesem mi yemesem mi bilemedim yanlis bisey de yapmak istemiyorum kararsız kaldim
evet canım adetin 2 .günü başlanıyor .haklısın ilaç kullanmışsındır zaten . o yüzden bende olsam ekstra birşey yapmazdım.

Özü pekmezinden daha çabul etki ediyor canım bende de var bu mimik delikten akmıyot kapağını çıkarttım direk akıyor zamanla alışıyorda insan tadına
Ic diyorsun yani ne bileyim pekmez sivi olunca bu bozuk sandim ben eczaneye sordum bozuk degil dedi sendeki de mi oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…