Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öğretmenler gününüz kutlu olsun arkadaşlar, daha güzel şartlar Altında çalışabileceğiniz sağlıkla huzurla nice yıllarınız olsun. Benim bat 27 kasım. Ovulasyon testi ile yumurtlama hatta çatlama zamanını bile daha net öğrenebildim bu ay. Sabah idrar testi yaptım henüz çift çizgi Yok.

Kizlar sarı renkte akintı geliyor ( normal akıntının bir tik koyusu ) arada kasım batması nadir biraz beliminbsag tarafında ağrı vardı çok hafif göğüs uçlarında hassaiyet var o da dokununca oluyor bir de bir göğsünde damarlar sanki hafif çoğaldı
Zaten geniz akintimda var sinir ve duygusallık özellikle duygusallık hat safada uyku desen sürekli var 3 aralığı iple çekiyorum

Kizlar az once geldim doktordan. Sol tarafta 2-3 tane 11 mm lik sag tarafta da 2 tane 10 mm lik yumurtan var daha igne icin erken dedi acaba yavas mi buyuyor yumurtalar ne yapcam ben yaaa sali gunu bitmisti hapim simdi sali gunune verdi yine randevu

Bende hepinizinkini coook merakla bekliyorum hayirli sonuclarla gelin insallahh

Sıkma canını hayırlısı olsun

Canim test icin acele etmeyin herkes adet gununde yapsin en iyi sonuc icin

Canim test icin acele etmeyin herkes adet gununde yapsin en iyi sonuc icin
Aslında elimde bir tane erken gebelik testi de var ama onu henüz yapmadım. Diğer normal gebelik testinden yapmıştım. Daha öncesinde de düşüklerim olduğu için doktorum iki gün gecikmede progesteron da baktır düşükse takviye yaparız diyor.

Kizlar az once geldim doktordan. Sol tarafta 2-3 tane 11 mm lik sag tarafta da 2 tane 10 mm lik yumurtan var daha igne icin erken dedi acaba yavas mi buyuyor yumurtalar ne yapcam ben yaaa sali gunu bitmisti hapim simdi sali gunune verdi yine randevu
Boyutları ıyı canım stres yapma sımdı daha cabuk buyuyecekler sallı gunu kesın doktor catlatma ıgnesını verecektır..

cnm bal tarçın çörekotu işe yarıyor bence denedinmi hiç yumurtaları geliştiriyor

canim sen gununu bekle erken test bile olsa bazi kisilerde hemen belli olmuyor cunku

Boyutları ıyı canım stres yapma sımdı daha cabuk buyuyecekler sallı gunu kesın doktor catlatma ıgnesını verecektır..
gercekten mi ? Ne bileyim stres yaptim daha oncekinde daha cabuk buyumuslerdi de ondam heralde. Bide zor bir ameliyat gecirdigim icin tekrar bebegim olmazsa diye korku var icimde iste

cnm bal tarçın çörekotu işe yarıyor bence denedinmi hiç yumurtaları geliştiriyor
canin onu yapacaktim da adetin ikinci gunu baslaniyor dediler diye yemedim bnde. Simdi yiyebilir miyim ki

Gecmıs olsun canım bnm.. olur rabbım ınsallah bu ay nasıp etsın evet cnm stres yapma klomenle buyumeyen yumurta bıle buyuyor o yuzden bı ıkı gune ıstedıgın boyuta ulasacaktır ınsallah

Gecmıs olsun canım bnm.. olur rabbım ınsallah bu ay nasıp etsın evet cnm stres yapma klomenle buyumeyen yumurta bıle buyuyor o yuzden bı ıkı gune ıstedıgın boyuta ulasacaktır ınsallah
Insallah canim ya. Internetten arastirma yaptim da gunde 1-2 mm buyuyormus e daha 11 en buyuk sali gunune her gun 2 m buyuse bile 17 falan olcak diye dusundum e catlatmak icin en kucuk 19 mm falan olmalıymış baya stres yaptim o yuzden

Insallah canim ya. Internetten arastirma yaptim da gunde 1-2 mm buyuyormus e daha 11 en buyuk sali gunune her gun 2 m buyuse bile 17 falan olcak diye dusundum e catlatmak icin en kucuk 19 mm falan olmalıymış baya stres yaptim o yuzden
Canım benim eğer büyümeyecek gibi olsa doktor söylerdi sana . Anlıyorlar çünkü.sen gönlünü ferah tut canım büyüyecek inşallah

Canım benim eğer büyümeyecek gibi olsa doktor söylerdi sana . Anlıyorlar çünkü.sen gönlünü ferah tut canım büyüyecek inşallah
Insallah canim guzel buyumesi icin ben biraz daha bir arastirma yapayım bakalm neler bulacağım

Birisi gunde bir cay bardagi keciboynuzu pekmezi ictim demis icsem mi ki

Hepsi neredeyse aynı boyutta büyüyor canım bir iki tanesi öne geçer boyutu salıya kadar ikiz bile olur belkiiii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…