Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
18 yasindaydim ben evlendigimde bir ay sonra da 19 a girdim ve hamile oldugumu ogrendim. Ilk dogumumu yaptığımda 19 yasindaydim yani diger gebeligimde 22 yasindaydi ama olmadi simdi de yeni 24 e girdim insallah simdi saglikli bir hamilelik geciririm

inşallahhhhhh canım bende 31 yaşındayım bakalım allah ne zaman nasip edecek

Ekledim canim hosgeldin ne kadar zamandir bekliyorsun yeni gelenler ne zamandir bekliyor bir tedavi goruyor mu anlatirsa sevinirim bilgi sahibi olursak daha iyi yardimci oluruz
Hosbuldum canim. Ben bir yıldır hamile kalmaya çalışıyorum çok düzenli olmadi hep ovulasyon takibi yapmadım ama son bir kaç aydır dikkat ettim yine de olmadı doktora gittik hormonlarım her şey normal bu ay da olmazsa adetin ikinci gunu gel dedi doktorum folikül takibi yapalım dedi. Bu ay denk getirmeye çalıştık umitliyim ama olmazsa önümüzdeki adetle beraber yumurtalık takibi ile hamile kalmaya çalışacağım bakalim. Hayırlısıyla hepimiz evlat sahibi oluruz inşallah

Insallah canim hayirlisi olsun insallah. Bir seneden sonra klomen ve catlatma ignesine de baslayabilirsin yani benim doktorum oyle yapmisti. Ikinci hamileligim olmamisti benimde bir yil boyunca. Benim ilk klomen sonucunda gebeligim olmustu seninde gerek kalmadan hemen olur bu ay inşallah

İşte bu ay olmazsa zannediyorum ki doktor da bana iğne önerecek yumurtalık takibi yapılırken iğne veriliyor dimi?

İşte bu ay olmazsa zannediyorum ki doktor da bana iğne önerecek yumurtalık takibi yapılırken iğne veriliyor dimi?
Evet canım once klomen diye bir hap veriyorlar adetin 5. Gunu icmeye basliyorsun. 5 gun icip 1 gun ara veriyorsun sonra doktor yumurtalarina bakiyor 2 gun ara ile. Gerekli buyume oldugunda da catlatma ignesi ve iliski sonrasi zaten beklemek

bende bu ay bir karışım yaptım eşimede yedirdim 11.günde yumurtladım .inşallah bu ay tutar .tutmazsada gelecek ay hurma poleni denemeye karar verdim bakın faydalarını buldum kızlar

Evet canım once klomen diye bir hap veriyorlar adetin 5. Gunu icmeye basliyorsun. 5 gun icip 1 gun ara veriyorsun sonra doktor yumurtalarina bakiyor 2 gun ara ile. Gerekli buyume oldugunda da catlatma ignesi ve iliski sonrasi zaten beklemek
Hadi bakalım inşallah bu ay olmazsa onumuzdeki ay bu şekilde başarılı olur.tabii hayırliysa. Ama bana neden adetin ikinci günü gel dediler açıkçası onu anlamadım. Tüm.testlerim yapılmıştı zaten yumurtalık tajibine daha geç baslaniyormus bir tek onu anlamafim. Bir de ısrarla üçüncü veya birinci gunu olmaz sadece ikinci gün unutma dedi.

bende bu ay bir karışım yaptım eşimede yedirdim 11.günde yumurtladım .inşallah bu ay tutar .tutmazsada gelecek ay hurma poleni denemeye karar verdim bakın faydalarını buldum kızlar Eki Görüntüle 2208436
Paylaşımın icin tesekkurler canim. Bu ay bos gecerse onumuzdeki ay bnde deneyebilirim

cnm genellikle hamileliğin 6.haftasından sonra hamilelik belirtisi görülmeye başlar .inşallah hamilesindir cnm .biz kendimizi çok dinliyoruz bazen her belirtiyi hamileliğe yoruyoruz .inşallah senin belirtilerin hamileliktendir .

Canim. Yumurtalarinin hareketine bakacaktir doktor. Genellikle 2. Gununde bakıyorlar bide hormon testi yapiyorlar klomen falan hormon oldugu için vucuda hormon yukleyecekleri icin hormonlarina bakarlar

Canim. Yumurtalarinin hareketine bakacaktir doktor. Genellikle 2. Gununde bakıyorlar bide hormon testi yapiyorlar klomen falan hormon oldugu için vucuda hormon yukleyecekleri icin hormonlarina bakarlar
aslında bende de polikistik over var doktora gitsem klomen verirmi acaba daha önce yumurta takibi yaptırmıştım ozaman inofolik vermişti kaç kutu içtim işe yaramadı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…