Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gün içinde çok uykum geldi çalışıyorum birde masaya kafamı koydum uyumusum birde ruya gördüm ama hatırlamıyorum hiç bu kadar uyku hakim yoktu ☺ belinde de hafif ağrı var

Ara ara da hafif baş donmelerim var en erken ne zaman test yapsam çıkar
Canım benim inşallah sen hamilesindir . Ben de bu saydığın bütün belirtileri yaşamıştım. Kesin hamileyim diyordum ama maalesef hamile değildim . Benimki psikolojik belirtilermiş ama aynı hamile gibi hissediyordum Rabbim dualarımızı kabul etsin en kısa zamanda inşallah

Ara ara da hafif baş donmelerim var en erken ne zaman test yapsam çıkar
Merhaba canım, benim de başım dönüyor. Çok fazla hem de. Bugün gün boyu başım döndü sürekli eve gidip yatmanın hayalini kurdum. Benim de 8 gün var adete ama benim bu belirtiler şüpheli ilişkiden 3 gün sonra başladı çok erken diye de umutlanmak istemedim. Yorgunluk halsizlik baş dönmesi de nadiren oluyordu bugün arttı iyice. Bu mevsimde hastalanmak da çok kolay olduğu için diyemiyorum ki hamileyim. Belki de üşüttüm ondan halsizim. Baş dönmesi de belki başka bi şeyden bilmiyorum ama inşallah gebeliktendir diyorum işte. 1 Aralık’ı bekliyorum bakalım.

benimde bat 1 aralık cnm inşallah bebeğin seninledir ama benim hiç umudum yok bu ay

bilmiyorum cnm fazla çalışamadık sadece 1 kere oldu ondanmıdır ama hiç içime doğmuyor buay inşallah isteyen herkese nasip etsin Rabbim
Aman canım ya biz de çok çalışmadık ama ben tam çatladığı günü bir de 2 gün öncesini değerlendirdiğimiz için belki olur diyorum. Olacak olan 1 kereyle de oluyor zaten. Sonuçta bu yumurta 24 saat yaşayan bir şey yani çok da şansımız yok ki istersen 30 günün hepsini değerlendir önemli olan çatladığı güne denk gelmesi. İnşallah senin de öyle denk gelmiştir de hamilesindir canım:)

Gün içinde çok uykum geldi çalışıyorum birde masaya kafamı koydum uyumusum birde ruya gördüm ama hatırlamıyorum hiç bu kadar uyku hakim yoktu ☺ belinde de hafif ağrı var

Sizinle bat günlerimiz aynı.sizdeki belirtiler bende de var ama ben psikolojik oldugunu düşünüyorum,sanırım vucudumuzu cok fazla dinliyoruz ondan böyle,Ama aksine inşallah hamileligimizi hissediyoruzdur.6 gün öncesine kadar yapılan hamilelik testleri var,onlardan yapabilirmiyiz acaba.Bi yandan cok merak ediyorum ama diger yandanda korkuyorum.Eylul ayında cok umutluydum o zamanda bu belirtilerim vardi,erken testi yapmayı istiyordum ama bat tarihimden 6 gün önce hasta olmuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…