Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
işte bizde o mu bu mu diye diye araştıra araştıra doktor çıkarmışız valla herşeyi öğrendik bu sayede

naz_0192 canim sen mi catlatma ignesi oldum demistin. Klomen de kullandin mi once ? Kac gun sonra vurdular igneyi yumurtan ne kadar buyumus ?
Evet canım klomen kullandım , cumartesi de iğne oldum bekliyorum. Sol tarafımdaki yumurtam bayağı olgunlaşmıştı, kaç mm oldugunu sormadım, sağ tarafımdaki küçüktü ondan umut yok sanırım :))

Evet canım klomen kullandım , cumartesi de iğne oldum bekliyorum. Sol tarafımdaki yumurtam bayağı olgunlaşmıştı, kaç mm oldugunu sormadım, sağ tarafımdaki küçüktü ondan umut yok sanırım :))
Klomenden kac gun sonra vurdurdun igneyi

Az once yaptığım bir arastirmayi acikliyorum sizde bilgilenin yumurta gunde 1-2 mm buyuyormus. Benim iki gun sonra yani maksimum 4 mm buyuyecek oda yeterli seviyeye cikarir heralde. Keske sorsaydim simdi kac mm diye ya

Batlari yaklasan arkadaslar neredesiniz ? Test yaptiniz mi belirtileriniz var mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…