Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada stajer kizlar vardi ben muayenedeyken onlarda bakti yumurtalarima yani doktor sorular soruyor kizlar bilemiyor ben cevapliyorum onlardan fazla ogrenmisim yani dedim kizlar arastirin internette cok var yazilar ben hep okurum diye doktor guldu bak nasil cevapliyor dedi :-)
işte bizde o mu bu mu diye diye araştıra araştıra doktor çıkarmışız valla :-) herşeyi öğrendik bu sayede:cool:

naz_0192 naz_0192 canim sen mi catlatma ignesi oldum demistin. Klomen de kullandin mi once ? Kac gun sonra vurdular igneyi yumurtan ne kadar buyumus ?
Evet canım klomen kullandım , cumartesi de iğne oldum bekliyorum. Sol tarafımdaki yumurtam bayağı olgunlaşmıştı, kaç mm oldugunu sormadım, sağ tarafımdaki küçüktü ondan umut yok sanırım :))

Evet canım klomen kullandım , cumartesi de iğne oldum bekliyorum. Sol tarafımdaki yumurtam bayağı olgunlaşmıştı, kaç mm oldugunu sormadım, sağ tarafımdaki küçüktü ondan umut yok sanırım :))
Klomenden kac gun sonra vurdurdun igneyi

Az once yaptığım bir arastirmayi acikliyorum sizde bilgilenin :-) yumurta gunde 1-2 mm buyuyormus. Benim iki gun sonra yani maksimum 4 mm buyuyecek oda yeterli seviyeye cikarir heralde. Keske sorsaydim simdi kac mm diye ya

Batlari yaklasan arkadaslar neredesiniz ? Test yaptiniz mi belirtileriniz var mi ?

X