Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 aralık bat EceCigdem EceCigdem yalniz yine yazdiklarima hiç kimse yorum yapmıyor o yüzden artık yazmayı düşünmüyorum sessizce takipte kalacağım artik
Canim kusura bakma benim internetim yoktu birkac gundur yoktum. Arkadaslar da gormemistir cunku burda cevapsiz birakmiyoruz kimseyi sen sor yine ben elimden geldigince yardimci olayim

Insallah canim inan benim icimde cok rahat bnde inaniyorum listemizdeki herkes hamileligi yasayacak kisa zamanda
Aynen kuzum hep ama hep dua sizinle olucak oyle guzel insanlarla tanistimki burda kendi ailemden daha yakinsiniz bana Allah hepinizden razi olsun tum dilekleriniz kabul olsun

Aynen kuzum hep ama hep dua sizinle olucak oyle guzel insanlarla tanistimki burda kendi ailemden daha yakinsiniz bana Allah hepinizden razi olsun tum dilekleriniz kabul olsun
Arkadaslarimiz saolsun topigimiz cok guzel oldu hem kisa zamanda listemiz buyudu hemde herseyimiz patlastik hepimizi taniyoruz artik sohbetimiz daha guzel ilerliyor.

@naz_edanaz canim sen mi catlatma ignesi oldum demistin. Klomen de kullandin mi once ? Kac gun sonra vurdular igneyi yumurtan ne kadar buyumus ?

Inanin sabah ciktim evden doktora diye eve gelir gelmez is yapacagima hemen size kostum yani :-)
bende çok yere yazdım mesela burdaki samimiyet kadar güzel değildi. orda da bana kimse cevap vermemişti. ama çok kalabalık olduğu için görmemiştir kimse :KK54: oyüzden burda daha güzel elektrik aldım gerçekten :KK23:

@naz_edanaz canim sen mi catlatma ignesi oldum demistin. Klomen de kullandin mi once ? Kac gun sonra vurdular igneyi yumurtan ne kadar buyumus ?
Canım, ben klomen kullanmıştım 5 gün, 24 mm ve 19 mm iki yumurtam olmuştu büyük büyük. 2 gün sonra sabahta iğneyi vuruldum. akşam ve ertesi günü ilişki demişti doktor. öylede yaptık. hatta birgün dinlenip 2 gün yine yaptık taaaakiii iğnenin 14.gününe kadar. 14.günü test yaptım tek çizgiydi 2 gün sonrada regli olmuştum zaten. 10 gün sonra iğnenin etkisi geçiyor bilgin olsun ama en iyi sonuç 14.gün alınıyor:KK66:

bende çok yere yazdım mesela burdaki samimiyet kadar güzel değildi. orda da bana kimse cevap vermemişti. ama çok kalabalık olduğu için görmemiştir kimse :KK54: oyüzden burda daha güzel elektrik aldım gerçekten :KK23:
Elimden geldigince herkese cevap vermeye calisiyorum bilgi paylasimlari yapiyorum. Ve tabiki benle olacak is degil sizde ayni sekilde bana geri dönüş yaparak her yoruma katilinca ortaya guzel bir sohbet cikti :KK68:

Canım, ben klomen kullanmıştım 5 gün, 24 mm ve 19 mm iki yumurtam olmuştu büyük büyük. 2 gün sonra sabahta iğneyi vuruldum. akşam ve ertesi günü ilişki demişti doktor. öylede yaptık. hatta birgün dinlenip 2 gün yine yaptık taaaakiii iğnenin 14.gününe kadar. 14.günü test yaptım tek çizgiydi 2 gün sonrada regli olmuştum zaten. 10 gün sonra iğnenin etkisi geçiyor bilgin olsun ama en iyi sonuç 14.gün alınıyor:KK66:
Canim benim sali gunu bitti klomen. Dun dinlendim iste bugun cagirdi gittim. Daha kucukler dedi cumartesi icin tekrar cagirdi. Acaba cumartesi gunu igneyi vurdur der mi diye merak ettim :-) biran once olsun istiyorum :-) :-)

Canim benim sali gunu bitti klomen. Dun dinlendim iste bugun cagirdi gittim. Daha kucukler dedi cumartesi icin tekrar cagirdi. Acaba cumartesi gunu igneyi vurdur der mi diye merak ettim :-) biran once olsun istiyorum :-) :-)
hehehehe insan sabredemiyor anlıyorum seni :KK19: küçüklerse vurmaz bence iyice büyümesi iyi olur. 24mm -19 mm görünce doktor ikiz bile olur demişti:KK14::KK61:

Göğüslerimin ucu morarmış gibi açıyor dokununca ve ağrı var. Bayağı şişti regli olmama tam 11 gün var Ama bu kadar hiç olmuyordu ara ara baş dönmem var ve uyku hali her safada duygusallik da öyle bakalimbirde yurudugumde sallanıyor o zaman da açıyorlar diye yazmıştım sizde begenmissiniz sadece EceCigdem EceCigdem

Göğüslerimin ucu morarmış gibi açıyor dokununca ve ağrı var. Bayağı şişti regli olmama tam 11 gün var Ama bu kadar hiç olmuyordu ara ara baş dönmem var ve uyku hali her safada duygusallik da öyle bakalimbirde yurudugumde sallanıyor o zaman da açıyorlar diye yazmıştım sizde begenmissiniz sadece EceCigdem EceCigdem
erken döllenme olabilir bence, yada psikolojikte olabilir. çünkü 11 gün varmış daha çok. burda bi arkadaş 6.günde test yapmıştı silik çıkmıştı. bence 6.gününe kadar bi bekle derim ben. birde benim de bazı aylar inanılmaz derecede göğüslerim ağrır bazı aylarda şişmez bile sebebi hala çözemedim:110:

Ben bugun girdim daha. Tek tek herkesin mesajini okumaya calistim ve begendim. Listeye eklenecekleri ekleyip tekrar yazdim canim ayrintili okuyamadim yeni arkadaslar kendilerinden bahsetsin yardimci olayim diye. Gecen ay bende de ayni belirtiler vardi tipa tip ayni ama adet oldum sonunda. Zaten 11 gun varmis gebelik belirtisi icin cok erken bir surec yani. Muhtemelen sende benim gibi usutmus ve kansiz kalmis olabilirsin biraz. Ilerleyen gunlerde takip edelim bakalm belirtilerin artacak mi insallahhhh pozitif sonuc alirsin canim guzel haberlerini takip ediyor olacagim

Bu arada stajer kizlar vardi ben muayenedeyken onlarda bakti yumurtalarima yani doktor sorular soruyor kizlar bilemiyor ben cevapliyorum onlardan fazla ogrenmisim yani dedim kizlar arastirin internette cok var yazilar ben hep okurum diye doktor guldu bak nasil cevapliyor dedi :-)

X