Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlaaaarrrr 4 haftalik gebeyim dkmtordan geliyorummm cookkkk mutluyummmm Rabbim isteyen herkeze nasip etsin 1 ay önce kürtaj olmustum hic adet gormeden gebe kaldim
Hayırlı olsun canım gözün aydın çok sevindim :)
öğrenmeden önce belirtilerini yazarmısını? reglin bugünmüydü yoksa reglinden önceki günler kan testi idrar testi gibi birşeyler yapmışmıydın? benim 5 gün varda reglime kıyaslama yapıyorum :/

Hadi hayırlısı olsun canım. Stres falan yapma sakın. İnşallah güzel sonuçlanır

Kırklareli neresinden peki ?
Yok stres yok
Yemek yapıyodum yazamadım canım kırklareli dolhan bizim köyümüz ama merkezdede otogarın yanında evimiz var ama biz istanblda yaşıyoruz:)
Sizinkiler merkezdemi

Kizlaaaarrrr 4 haftalik gebeyim dkmtordan geliyorummm cookkkk mutluyummmm Rabbim isteyen herkeze nasip etsin 1 ay önce kürtaj olmustum hic adet gormeden gebe kaldim
Canım benim hayırlı olsun gebeliğin. Çok çok sevindim gerçekten . Rabbim sağlıklı ve güzel bir hamilelik geçirmek nasip etsin Darısı başımıza olsun inşallah. Çok dua et bizlere de canım

Amin canlarim benim Rabbim tez zamanda hepinizin gönlüne gore versin belirtilerim aşırı derecede bas donmem var ve akintim su biciminde hemde belimde agrilarim kasiklarimda iğnelenmeler ozellikle sol kasigimda bukadr
Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına aldırsın. Darısı da bizlere :))

Cok saolun herkeze cok tesekkur ediyorum Rabbim tez zamanda bekleyen herkeze nasip eylesin kucaklariniz bos kalmasin insallaaaaaaahhhh Allahim benii sevindirdi en kisa zamanda hepinizi sevindirsin bol bol dua ediyorum nerde varsa en kisa zamanda meleklerine kavussun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…