Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 ekimde oldum . 3 kasım da oldum araligin herhalde 1 o bat tarihi bu ay çok belirti vardı olmadi hani diyorlar ya hamile olunca kişi hisseder ben her ay öyle hissediyorum ☺ ama sonuç hüsran
Henüz akıntısı var
Belde ağrı
Uyku halı
Isyan açılmadı
Gögüsumun birbtanesinde damarlar çoğalmış gogus uclarinda dışlama yok ama böyle dokununca sanki açıyor gibi dolgunlasti en erken ne zaman belli olur kendisini belli eder

Bende 2 gündür ciddi mide yanması ve sürekli uyku hali var.Birde çok sık idrara cıkmaya başladım.Gece normalde hic uyanmazdım ama dün gece 2 3 kez wc'ye kalktım.Saat başı wcdeyim.Tabi bunların büyük ölçüde psikolojik oldugunu düşünüyorum.En erken ne zaman belli olur bilmiyorum,ki ben bu konuda çok tecrübesizim.
Benim bat 3 aralık,1 aralıkta eşimin dogum günü var.o zamana kadar test yapsam çıkarmı acaba hanımlar.Daha önce hiç test yapmadım.Erken gebelik testlerinin yapımı yada doğrulugu hakkında çok bilgim yok.Belki bir süpriz yapmış olurum eşime

Bende 2 gündür ciddi mide yanması ve sürekli uyku hali var.Birde çok sık idrara cıkmaya başladım.Gece normalde hic uyanmazdım ama dün gece 2 3 kez wc'ye kalktım.Saat başı wcdeyim.Tabi bunların büyük ölçüde psikolojik oldugunu düşünüyorum.En erken ne zaman belli olur bilmiyorum,ki ben bu konuda çok tecrübesizim.
Benim bat 3 aralık,1 aralıkta eşimin dogum günü var.o zamana kadar test yapsam çıkarmı acaba hanımlar.Daha önce hiç test yapmadım.Erken gebelik testlerinin yapımı yada doğrulugu hakkında çok bilgim yok.Belki bir süpriz yapmış olurum eşime
İnşallah vardır ama 1 aralıkta varsa cıkar die düşünüyorum:)

X