Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar. Ben de cumartesi çatlatma iğnesi oldum. Her günü değerlendirmeye çalışıyoruz. Ama cok yorgunum, strese giriyorum iyice. Buraya yazınca biraz rahatlıyorum. İnşallah bu ay olumlu sonuçlar alırız hepimiz
Merhaba canim hosgeldin hakkinda hayirlisi olsun insallah listemize ekliyorum adini umarim kisa zamanda da hamile emojisini ekleriz isminin yanina

Merhaba canlar, beni de ekleyin tabloya uğur getirsin hepimize:KK200: bat 26 Kasım. 4 günüm var:KK17: aralık ayı sayılırım:halay:

Göğüslerimin ucu morarmış gibi açıyor dokununca ve ağrı var. Bayağı şişti regli olmama tam 11 gün var Ama bu kadar hiç olmuyordu ara ara baş dönmem var ve uyku hali her safada duygusallik da öyle bakalim beklemedeyiz daha onceden yazdigima kimse cevap vermemisti

Kızlar bende bişey sormak istiyorum. Adetin 10.gününde yumurtlama olur mu ? Dun kahverengi akıntım oldu degerlendirdim şuan gelen giden yok ama bilemiyorum. 3 aydir 10.gunde geliyo bu akintidan

Kizlaaaarrrr 4 haftalik gebeyim dkmtordan geliyorummm cookkkk mutluyummmm Rabbim isteyen herkeze nasip etsin 1 ay önce kürtaj olmustum hic adet gormeden gebe kaldim
Canim ya cok sevindim topigimizin ilk hamisi sensin insallah hepimize ugur getirirsin. Listemizin en basina hamile emojisi ile ekleyecegim hemen seni :dua::KK200::anneadayı::KK68::-):KK36::KK73:

Kızlar bende bişey sormak istiyorum. Adetin 10.gününde yumurtlama olur mu ? Dun kahverengi akıntım oldu degerlendirdim şuan gelen giden yok ama bilemiyorum. 3 aydir 10.gunde geliyo bu akintidan
olur bence canım. Çünkü 10-12-14-16 nci günler değerlendirin diyorlar.regli zamanı bile yumurtlama olan oluyormuş :)

Ay kizlar sayfa 52 den sonrasinda koptum ojuyamadim masallah yoklugumu aratmayip topigimize sahip cikmissiniz saolun :-) simdi sizden ricam listeyi guncellerken yardimci olursaniz sevirim. Yeni arkadaslar da var sanirim. Beni etiketleyerek yeni batlarinizi yazarsaniz sevinirim :KK68:

Ay kizlar sayfa 52 den sonrasinda koptum ojuyamadim masallah yoklugumu aratmayip topigimize sahip cikmissiniz saolun :-) simdi sizden ricam listeyi guncellerken yardimci olursaniz sevirim. Yeni arkadaslar da var sanirim. Beni etiketleyerek yeni batlarinizi yazarsaniz sevinirim :KK68:
bence herkes ilk sayfada baksın ismine eklenmiş mi diye :KK76: çünkü beni 2.sırada eklemişsin ben farketmemişim tekrar yazmışım :KK48: allah hepimizin yardımcısı olsun:dua::KK200::anneadayı:

X