Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 44 tü canım. 21 normal gibi ama bilemedim de şimdi

Kuzum benim de 21 cıktı doktor o lmasi gerekçendesin dedi merak etme

Coook sagolun tesekkur ederım kızlar ıyıkı varsınız ınsallah bu ay sızden guzel haberler alırım, bakalım bıdaha o testı yapalım ondan sonra kesın bısey doktor konusurum dedı.. rabbım ınsallah nasıp etsın bana da... kızlar bu prolaktını nıcın yapıyosunuz yapılması sart mı ve hamılelıge engel mı

canım benim inşallah hepimize tez zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin Allah bu prolaktin süt hormonu ve yüksekliği gebeliğe engelmiş. Adetin 3.günü yapılan hormonlarla beraber bakılıyor.

Kizlar şimdi benim tahlilimdeki referans aralığını soyleyecem şimdi testi atıyorum daha geçen hafta yapıldı bana yani referans aralığı üreme cağındaki turkiyedeki kadınların ortalaması demek bekleyin

Canım labaratuvardan labaratuvara göre değişiyor ama yüksek değil öyle seninki. Benimki en son 45 cıktı, şu an ilaç kullanıyorum bayagı etkili bi şey. Yüksek cıksa bile çaresi var yani

prolaktin hormonu hassas bi hormon. Yüksek olan kişilerde göğüsler uyarıldıgında bile şişiyor agrıyor hemen.
Aa bunu bilmiyordum benim sadece kışın o da yumurtlama olduğu gün başlıyor adete kadar ağrı oluyor ama şişme olmuyor. Adet geldiği gibi tüm ağrı gidiyor 12 gün boyunca sıfır ağrı. Bu normal galiba.

Canım kişiden kişiye değişir tabi. Benim yumurtlama gününden itibaren göğüslerime dokunulunca ağrımaya başlıyor adet günüme kadar sonrasında adet oluyorum zaten. Bu ay hiç dokundurmuyorum şu an ağrı yok. Biraz açık yazdım kusura bakma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…