Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kişiden kişiye değişir tabi. Benim yumurtlama gününden itibaren göğüslerime dokunulunca ağrımaya başlıyor adet günüme kadar sonrasında adet oluyorum zaten. Bu ay hiç dokundurmuyorum şu an ağrı yok. Biraz açık yazdım kusura bakma canım
Yok canım önemli değil teşekkür ederim anladım ne demek istediğini benimkinin ağrısı aslında uyarılmaya bağlı bir ağrı değil uyarılmadan ağrıyor yanlışlıkla dokununca anlık :p Seninki ilaç kullandığın için mi geçti acaba?

Yok canım önemli değil teşekkür ederim anladım ne demek istediğini benimkinin ağrısı aslında uyarılmaya bağlı bir ağrı değil uyarılmadan ağrıyor yanlışlıkla dokununca anlık :p Seninki ilaç kullandığın için mi geçti acaba?
Evet canım şu an ilaç kullanıyorum, cumartesi de iğne oldum her gün ilişki oluyor. 2 yıllık evliyim, 1 yıldan beri bebek istiyoruz . Psikolojim sarsılmaya başladı artık

Evet canım şu an ilaç kullanıyorum, cumartesi de iğne oldum her gün ilişki oluyor. 2 yıllık evliyim, 1 yıldan beri bebek istiyoruz . Psikolojim sarsılmaya başladı artık
Canım çok haklısın insan umutsuzluğa kapılıyor bir süre sonra. Biz de 2 yıl 4 ay oldu evleneli, Ağustos’ta karar verdik işte çok uzun zamandır denemediğimiz için psikolojik olarak etkilenmedim ama tahmin edebiliyorum insan bir de hemen olacak sanıyor olmayınca sorun mu var acaba diye düşünüyor. Eşin test yaptırdı mı peki? Bir de 26 yaşındasın sanırım daha küçüksün olur inşallah canım

Yaptırdı canım onda sorun yok. Rahim filmi çektirdim bi problem çıkmadı. Prolaktinim biraz yüksek cıktı işte o da çözülebilir bi durum. Yumurta tembelliğim var bi de. Evet 26 yaşımdayım da nerden tahmin ettin :KK16:

Branşın ne canım? İnşallah atanırsın Allah gönlüne göre versin. Atanamayınca da insan çok stres oluyor. Şubat atamasında atanmıştım ben Eylül Şubat arası stresten 48 kiloya düşmüştüm:KK43:
Türkçe canım branşım, şansızlığıma denk geldi hep. Ama artık umursamıyorum, bebek daha ön planda geliyor.

Ben bir tedavi görmüyorum canım. Rahim filmi hariç diğer testler yaptırdım normal çıktı. Eşim test yaptıracak bu ay olmazsa. Folik asit alıyorum bir de her gün işte o kadar
Tabi canım sende sorun yoksa eşinin de kontrol olması gerekir, inşallah tedaviye falan gerek kalmadan hamile kalırsın

X