Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bu arada internetim bitmek uzere. Sunger gibi cekiyor interneti yani bu uygulamada. Persembe gunu yenilenecek. Artik doktordan gelince sonuclari yazmak icin girerim hepinizi opuyorum. Persembe gunu yeni batlar ile listemizi de yenileriz insallah hayirli geceler bol bebisler hepinizee

Gun aşırı mi yapacaksınız kizlar
Canım inanır mısın bu ay hep belirtileri yaşadım aha dedim kesin hamileyim dedim adetim gecikir die beklerken iki gün önceden geldi :)) değilmişim psikolojik miş canım benim regl bitince birde gün aşırı deneyim diyorum canım inşallah olur rabbim isteyip dileyen herkese versin...

Gunaydın herkese gununuz guzel gecsın .. canım nıye kendını yıpratıyosun... sende bu geceden basla cumaya kadar her geceyı degerlendır ve cnm spremın omru 48 saat ıcerde yasayabılıyor yumurta da 24 saat canlı kalabılıyor o yuzden canını sıkma stres yapma derım bn

Haklısın canım . Şu stresi yenemiyorum hep böyle oluyo zaten stresimi atmam lazım öncelikle ve sonra bu geceden değerlendirme

Haklısın canım . Şu stresi yenemiyorum hep böyle oluyo zaten stresimi atmam lazım öncelikle ve sonra bu geceden değerlendirme
Tatlım stres hepımızde ben sana dıyorum ama kendım sresten kurtulabılıyormuyum bı sor aynen canım basla ınsallah hayırlısı olur bızde gun asırı yapıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…