Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben her gün değerlendirdim tutmadı bu ay gün aşırı deneyeceğim
Benim doktorum da ne kadar sperm alırsan içine o kadar yükselir gebelik şansın dedi. Tabi eşlerimize bağlı bu durum da . Sperm sayısı , kalitesi vs. Ama benim çok zoruma gidiuor, artık yapmak için yapıyorum. Bi de benim prolaktinim yükseliyor, gögüslerime dokunulmaması gerekiyor. Çok zor bi süreçmiş gerçekten. Allah herkese sabır versin

Merhaba kızlar. Ben de cumartesi çatlatma iğnesi oldum. Her günü değerlendirmeye çalışıyoruz. Ama cok yorgunum, strese giriyorum iyice. Buraya yazınca biraz rahatlıyorum. İnşallah bu ay olumlu sonuçlar alırız hepimiz
İnşallah canım hayırlısıyla olur bu ay:dua: insan stres yapmadan edemiyor maalesef :KK17:

Doktor istiyor canım . İlk önce bu testleri yapıyor ona göre devam ediyor. Mesela benim de prolaktin yüksekliği çıkmıştı önce onu ilaçla düşürdük
Benim doktorum istememişti geçen bir de devlet hastanesine gittim ultrasonla baktı sonuçlar iyi dedi yumurta da oluşmaya başlamış dedi eğer adet olursan gel bazı testler bakalım dedi lh e2 falan bakacak

Hadi yaa:KK61:halbuki çok umutluydum ben hepimiz için. Ne dedi peki?
Canım yumurta bı tane olusmus 13 mm dedı cumaya kadar catlar bu yada cumartesı o zamanlarda ılıskıye gır dedı ama ben esımın de sonucunu gosterdım bu guttıgım doktora yenı gıtım yanı ılk kez doktor dedı kı esın bı daha bu testı yapsın onun morfolojısı 1 eger duzelme olmamıssa dogal yoldan hamıle kalma sansın cok az yanı asılama bıle olmaz dırek tup bebek dedı morfolojı sekıl bozuklugu varmıs spremlerın

G ggul1212 Cnım yumurta bı tane olusmus 13 mm dedı cumaya kadar catlar bu yada cumartesı o zamanlarda ılıskıye gır dedı ama ben esımın de sonucunu gosterdım bu guttıgım doktora yenı gıtım yanı ılk kez doktor dedı kı esın bı daha bu testı yapsın onun morfolojısı 1 eger duzelme olmamıssa dogal yoldan hamıle kalma sansın cok az yanı asılama bıle olmaz dırek tup bebek dedı morfolojı sekıl bozuklugu varmıs spremlerın

G ggul1212 Cnım yumurta bı tane olusmus 13 mm dedı cumaya kadar catlar bu yada cumartesı o zamanlarda ılıskıye gır dedı ama ben esımın de sonucunu gosterdım bu guttıgım doktora yenı gıtım yanı ılk kez doktor dedı kı esın bı daha bu testı yapsın onun morfolojısı 1 eger duzelme olmamıssa dogal yoldan hamıle kalma sansın cok az yanı asılama bıle olmaz dırek tup bebek dedı morfolojı sekıl bozuklugu varmıs spremlerın
Anladım canım moralinizi bozmamaya çalışın herşeyin bir çaresi var eşin üzerine yoğunlaşırsınız sizde ona göre bişeyler yaparsınız zamanı vardır olacak inşallah

B Beray75 canım moralini bozma doktorların normal yolla çocuğun olmaz dediği o kadar çok kişinin oluyor ki. Neden bu kadar korkutuyorlar anlamıyorum. Morfolojiyi de beslenmeyle düzeltenleri okuyorum. Keçiboynuzu özü vs. denersiniz. Ben arkadaşımın aslan pençesiyle Fsh’ını düşürdüğünü görünce hem de 1 ayda bu kürlere baya inandım yani. Kısmette varsa her türlü oluyor işte var bir vakti zamanı.

Kızlar bir de bir şey soracağım bu prolaktini yüksek çıkanlar sizin kaç çıkmıştı? Benim 21 çıktı doktor özel olarak onunla ilgili bir şey demedi. 3.gün ve 21.gün hormonlarını yaptırmıştım genel konuştu yumurtalıkların çalışıyor sonuçların iyi sadce tüpler açık mı onu bilemeyiz. Ona da 1 yıl denedikten sonra olmazsa gel dedi. Ama bu prolaktin 21 olması kafamı karıştırdı bazı yerlerde yüksek diye okudum çünkü.( Hatta 21.97 çıkmış 22 sayılır yani)

Canım yumurta bı tane olusmus 13 mm dedı cumaya kadar catlar bu yada cumartesı o zamanlarda ılıskıye gır dedı ama ben esımın de sonucunu gosterdım bu guttıgım doktora yenı gıtım yanı ılk kez doktor dedı kı esın bı daha bu testı yapsın onun morfolojısı 1 eger duzelme olmamıssa dogal yoldan hamıle kalma sansın cok az yanı asılama bıle olmaz dırek tup bebek dedı morfolojı sekıl bozuklugu varmıs spremlerın
Yaaa. :KK61:Canım benim inşallah düzelme olmuştur. İnşallah bi sorun olmaz da yumurtan çatlar ve hamile kalırsın. Sen gönlünü ferah tut hemen canını sıkma:KK200:

X