Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah her şey yolumda gider çok güzel bi gebelik geçirirsin :):) şimdi kaçıncı haftamdasın

Evetttt kızlar benim kırmızılar ufaktan gelmeye başladı. yine olmadı
Hep aynı cümleler olacak ama, belki de en doğru olan... Rabbim sağlıklı hayırlı olanı nasip etsin de varsın biz böyle bekleyelim. Kendim için de aynısını istiyorum. Varsın beş yıl sonra olsun ama yavrum sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun gerisi hiç önemli değil arkadaşım..

İnşallahhhhh gönlündeki olur arkadaşım..

Bugun disari cikmadim temizlik yaptim anneme bana adacayi ile taze olarak corekotu yagi cektirir misin dedim oda corekotunu cektirip tozunu getirmis bana :-(

Hım istersen özelde çektir bekleme canım çünkü hsg cektirdiginde sonraki ay gebelik şansın yükseliyor.Ben çektirdiğim aydan sonraki ay hamile kaldim ama dediğin gibi dotorunu bırakma memnunsan

ben HGS çektirdim.. HGS tüplerin açık olup olmadığına bakmak için yumurtalıklara özel-renki bi sıvı vererek ultrasondan baktıkları bi yöndetm.. tüpler açık mı değil mi diye

Kızlar eşime instagramdan macun aldım hareketli sayısını cogaltiyormus bide kalitesini arttiriyormus eğer 0 uzerindeyse genelde ilk aydan gebelik oluyormuş.İnşallah faydasını görürüz buradan mutlu haberi sizinle paylaşırım inşallah. Yanında yine keçiboynuzu kürüne devam ettirecem. tahmini bat 13 ocak klomen geciktirmezse bakalım neler olcak hakkımızda hayirlisi

Kızlar catlatma ıgneden sonra 12 gundeyım karnım bu gun baya bı agırıyor bıde ıdrarımı yaparken bı ıkı damla kan geldı acaba neden olabılır bılen var mı suanda da karnım agırıyor

Hım istersen özelde çektir bekleme canım çünkü hsg cektirdiginde sonraki ay gebelik şansın yükseliyor.Ben çektirdiğim aydan sonraki ay hamile kaldim ama dediğin gibi dotorunu bırakma memnunsan
İki hastanede de doktorum var bende gebelik şansı yükseliyor diye bir an önce olsun istiyorum canım

Kızlar catlatma ıgneden sonra 12 gundeyım karnım bu gun baya bı agırıyor bıde ıdrarımı yaparken bı ıkı damla kan geldı acaba neden olabılır bılen var mı suanda da karnım agırıyor

Neden olduğunu bilemiyorum hiç duymadım ama inşallah sebebi güzeldir de hamilesinizdir test için son 2 gün mü hakkınızda hayırlısı olsun

Merhaba benim adetime 5 gün var. Ama iki gündür sağ kasığımda şiddetli ağrı var. Gebelik olabilir mi sizce? Dün idrar testi yaptım negatif cıktı. Fikirlerinizi bekliyorum.

Canı
Neden olduğunu bilemiyorum hiç duymadım ama inşallah sebebi güzeldir de hamilesinizdir test için son 2 gün mü hakkınızda hayırlısı olsun
M benım cok sagol guzel dıleklerın ıcın ınsallah ama hıc umudum yok hıcte belırtım yok.. cnm test yapmayacam ben ya cunku cok moralım bozuluyor oyle olunca 18 aydır hep husran.. rabbım hepımıze nasıp etsın ınsallah en yakın zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…