Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bnde yaptim negtif iki tne dun sbh vrdi nie nole oluyor ki bnde uzuldum canim adet gunum bu gun bnmde yapck bsey yok mlesef kc gcedr uyumuyrum testle ugrasp druyorum ama yok
Bende aynı şekildeyim valla rüyalarıma giriyor artık. Bu sabah, rabbim madem nasip etmiyorsun niye rüyamda gösteripte ümitlendiriyorsun diye çok ağladım:KK42:

10 haftalikken anca bebegi goren onlarca kadin var burada... ben de daha goremedin.. 6.haftadayim.. 4 ocaktan gorebilcem mi bakalim
Cnm Allah razi olsun umutlandirdin beni insallah bi sorun cikmaz bi doktora gittim ne bthcg bakti nede vajinal ultrason yapti sadece karindan bakti bos gebelik olabilir dedi 1 hafta dha beklicez ona gore kurtaj dedi bnde pek guvenemedim pazartesi baska doktora daha gozukucem insallah en kisa zamanda Rabbim sag salim kavusmamizi nasip eder

Cnm Allah razi olsun umutlandirdin beni insallah bi sorun cikmaz bi doktora gittim ne bthcg bakti nede vajinal ultrason yapti sadece karindan bakti bos gebelik olabilir dedi 1 hafta dha beklicez ona gore kurtaj dedi bnde pek guvenemedim pazartesi baska doktora daha gozukucem insallah en kisa zamanda Rabbim sag salim kavusmamizi nasip eder
Karindan gozukmuyorsa vajenden mutlaka gozukur.. o dr onemsememis..bugun bile baska dr a gitsen vajenden gorursyn

Bende kirmizilari gordum bugun. Keske dun testimi harcamasaymisim :)

Neyse ben corekotu yagina basliyim ve aslanagzi cayina

Bir arkadas test gondermisti. Cok sevindim tebrikler iki cizgi.

Sperm testini koyan arkadasta iyi bi arastirsin buralarda baska konular var erkek fertilite ile ilgili oraya sorsun test sonucunu.

Kızlar lütfen yardımcı olun çok kararsızım dün akşam adet oldum devlet hastanesinde profesöre gidiyorum orada HSG için mayısa gün verdiler özelde ki doktorum bu aya verdi mayısı beklemeli miyim yoksa 1000 liraya kıyıp özele mi yaptırmalıyım

Kızlar lütfen yardımcı olun çok kararsızım dün akşam adet oldum devlet hastanesinde profesöre gidiyorum orada HSG için mayısa gün verdiler özelde ki doktorum bu aya verdi mayısı beklemeli miyim yoksa 1000 liraya kıyıp özele mi yaptırmalıyım
Canım bence özele yaptır. Ben özelde yaptırdım çok ilgileniyorlar ve sonucunu hemen alıyorsun. Devlette kim bilir nezaman alacaksında doktor müsait olacak konuşacaksında uzun iş. Bence kıy paraya kafan rahat olsun

Canım bence özele yaptır. Ben özelde yaptırdım çok ilgileniyorlar ve sonucunu hemen alıyorsun. Devlette kim bilir nezaman alacaksında doktor müsait olacak konuşacaksında uzun iş. Bence kıy paraya kafan rahat olsun
Devletteki doktorum istemezsen özelde çektir bana getir bakayım dedi. Profesör olduğu için onunla devam etmek istiyorum çok yoğun ama ilgisi çok iyi

Günaydın kızlar bugünde gelen giden yok dün regli olmam lazımdı. Bugün akıntım bile yok. Sabah yine test yaptım negatif :KK43: gece 5 de yaptım hemde testi. Rüyamda test yapıyordum iki çizgi çıkıyordu hamileyim diye nasıl sevinmiştim. Heycandan kalkıp hemen yaptım ama sonuç hüsran:KK42:
Hayirlisi olsun canim bekle bakalim insallah gec dollenmedir :)

Evet belirti diye okumuştum ama, ben de bu ay bel ağrısı dışımda bişey yoktu, ne mide bulantısı, kasık ağrısı, baş dönmesi, kabızlık iştah açılması uykulukuk hiç bişey yok, hatta akıntım bile yok
hami
Evet belirti diye okumuştum ama, ben de bu ay bel ağrısı dışımda bişey yoktu, ne mide bulantısı, kasık ağrısı, baş dönmesi, kabızlık iştah açılması uykulukuk hiç bişey yok, hatta akıntım bile yok
Hamilemisin sende ya bende de bunlar dışında biley yok

ben de kese oluştu fakat içinde bebek var mı diye 4 ocak perşembeye randevu vermişti. 4 ünde karından bakacaktı. Alttan bakarsak daha erken olabilir diye ağzından kaçırmıştı.. Bekleyemeyeceğim taa hafta perşembeyi.. Yılbaşı günü yani P.tesi randevu aldım alttan bakılsın diye.. noolur dualarınızı eksik etmeyin de yılbaşını ağız tadıyla kutlayalım eşimleeee

X