Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canı

M benım cok sagol guzel dıleklerın ıcın ınsallah ama hıc umudum yok hıcte belırtım yok.. cnm test yapmayacam ben ya cunku cok moralım bozuluyor oyle olunca 18 aydır hep husran.. rabbım hepımıze nasıp etsın ınsallah en yakın zamanda

Amin inşallah. Her seferinde hüsran ne demektir ben de iyi bilirim :KK43: benim de pazar günü test günüm aslında ama pazartesi yaptırcam sanırım dediğin gibi bende de belirti neredeyse hiç yok ama bazen sadece bel ağrısıyla bile hamile olduğunu öğrenenler oluyor. Allah büyük belki bizim de öyle olacaktır herkes de aynı belirtiler olmuyor sonuçta , güzel düşünelim güzel olsun. Olmazsa da vardır rabbimin bir bildiği, daha güzeli için bekletiyordur inşallah :KK200:

Merhaba benim adetime 5 gün var. Ama iki gündür sağ kasığımda şiddetli ağrı var. Gebelik olabilir mi sizce? Dün idrar testi yaptım negatif cıktı. Fikirlerinizi bekliyorum.
5 gun cok erken keske yapmasaydin ben 4 gun once yaptim negatif cikti ertesi gun geldi kirmizilar. Ama bes gunde cok erken. Kasik batmasi seyirmesi vardi bendede ama olmadi

Canim corektunu ya taze cekilip yenecek ya da yagini ic. Cekilmis toz halde hicbir faydasi yok cunku havaya karismadan yutulmasi gerek. Niye cekiyolarki corekotunu:110:
Canim onun yagi cekiliyor taze gozunun onunde de ben oyle dedim onlar yanlis anlamis tozu da cekiliyomus onu almışlar

Merhaba benim adetime 5 gün var. Ama iki gündür sağ kasığımda şiddetli ağrı var. Gebelik olabilir mi sizce? Dün idrar testi yaptım negatif cıktı. Fikirlerinizi bekliyorum.
Canım gebelik belirtileriyle hamilelik belirtileri benzer olduğu için adet gününe kadar bekle o gunun sabah idrariyla yap suan erken daha inşâllah bu ay mutlu haberi alırsın nezamandir istiyorsun

Amin inşallah. Her seferinde hüsran ne demektir ben de iyi bilirim :KK43: benim de pazar günü test günüm aslında ama pazartesi yaptırcam sanırım dediğin gibi bende de belirti neredeyse hiç yok ama bazen sadece bel ağrısıyla bile hamile olduğunu öğrenenler oluyor. Allah büyük belki bizim de öyle olacaktır herkes de aynı belirtiler olmuyor sonuçta , güzel düşünelim güzel olsun. Olmazsa da vardır rabbimin bir bildiği, daha güzeli için bekletiyordur inşallah :KK200:
Insallah canım tez zamanda bızde kavusuruz yavrularımıza cok zor bı surecten gecıyoruz rabbım yuzumuzu en yakın zamanda guldursun ınsallah bır bırımızın dualarımızda bulusalım rabbım hepımıze guzel saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsjn

Insallah canım tez zamanda bızde kavusuruz yavrularımıza cok zor bı surecten gecıyoruz rabbım yuzumuzu en yakın zamanda guldursun ınsallah bır bırımızın dualarımızda bulusalım rabbım hepımıze guzel saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsjn

Aminnn cümlemize inşallah..

Meraba arkadaşlar Rabbim hepimizin gönlüne göre versin tez zamanda inşallah. Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Ben de Ocak adetimde klomenle başlamak istiyorum, klomeni adetin 1. Günü mü veriyor doktor. Ayrıca çatlatma iğnesini kaç gün sonra oluyoruz kızlar, yani doktor kendi mi yapıyor iğneyi bize. Ilişki gününü o mu söylüyor; bilgi verirseniz çok mutlu olurum

Meraba arkadaşlar Rabbim hepimizin gönlüne göre versin tez zamanda inşallah. Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Ben de Ocak adetimde klomenle başlamak istiyorum, klomeni adetin 1. Günü mü veriyor doktor. Ayrıca çatlatma iğnesini kaç gün sonra oluyoruz kızlar, yani doktor kendi mi yapıyor iğneyi bize. Ilişki gününü o mu söylüyor; bilgi verirseniz çok mutlu olurum
Genelde 3. Günü başlatıyor . Duruma göre çatlatma iğnesi veriyor diye biliyorum kendinden de çatlayabiliyor çünkü

Ben kullandım canım 3 ya da 5. Gün başlatıyor daha sonra yumurta gelişimine bakıyor klomen bittikten sonraki günler büyüdüğü zaman çatlatma iğneni veriyor ve belirli günler için ilişki öneriyor. Bende işe yaramadı inşallah sende yarar

Bende klomen ve çatlatma iğnesi işe yaradı hemde ilk seferde üstelik ikiz tuttu ama biri tüpe yerleştiği için gebeliği sonlandırdık.

Arkadaşlar benim deneme yapmaya başladığım 2. Ay bu ay. Bu ay da olmazsa sizce beklemeli miyim ? Eşime hiç bakılmadı. Doktor 6 ay süre verdi bize. ya spermle ilgili sıkıntı varsa illa 6 ay beklemek zorunda mıyız? Neden doktor baştan bize baktığı gibi onlara da bi bakmıyor :/ belki boşa kürek çekiyoruz.

Arkadaşlar benim deneme yapmaya başladığım 2. Ay bu ay. Bu ay da olmazsa sizce beklemeli miyim ? Eşime hiç bakılmadı. Doktor 6 ay süre verdi bize. ya spermle ilgili sıkıntı varsa illa 6 ay beklemek zorunda mıyız? Neden doktor baştan bize baktığı gibi onlara da bi bakmıyor :/ belki boşa kürek çekiyoruz.
Canım beklemene hiç gerek yok biz hiç bebek aklımızda yokken ikimizde gittik çünkü problem olunca tedavi süreci derken zaten uzuyor. Bir sorun yoksa kafan rahat ediyor

Doktorlar bakmak istemiyorlar belli bir süre denemeden o yüzden ben 7aydır olmuyor demiştim 2.ayımda öyle bakmışlardı hatta 1 sene dolmadan bakmıyoruz ama bakalım bari filan dedi. Eşim de test yaptıracaktı hamile olduğumu öğrendim gerek kalmadı ona. Yani illa 2.denememiz demek zorunda değilsin eşin üroloğa gidip test yaptırabilir. Ben de mantıksız buluyorum bir sorun olup olmadığını bilmeden aylarca denemeyi o yüzden yalan söyledim yoksa bakmıyorlar.

X